69madi69
69madi69
  15 października 2008 (pierwszy post)

Witam wszystkich :***

Mam pytanie, a m.in. :
*macie propozycje co do tego jak mógłby wyglądać plakat promujący oddawanie krwi??
*jak dokończyć formę literacką, która zachęca do oddawania krwi??
ja mam pomysł, aby napisać urywki z pamiętnika o chłopaku, który miał wypadek i później opisać to co się zdarzyło po wypadku, a następnie dać jakieś zakończenie, tylko, że nie wiem właśnie JAKIE TO ZAKOŃCZENIE NAPISAĆ?

jak ktoś ma pomysły to proszę o podpowiedzi :***

pozdrawiam:)

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: JAKIE TO ZAKOŃCZENIE NAPISAĆ?

ze np. to, ze jacys ludzie oddali krew uratowalo mu zycie i ze inni tez powinni oddawac krew, poniewaz moga w ten sposob takze kogos ocalic??
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: *macie propozycje co do tego jak mógłby wyglądać plakat promujący oddawanie krwi??

"oddaj krew za RMF"
...Ignorance is bliss...
denatka
denatka
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam pomysł, aby napisać urywki z pamiętnika o chłopaku, który miał wypadek i później opisać to co się zdarzyło po wypadku, a następnie dać jakieś zakończenie, tylko, że nie wiem właśnie JAKIE TO ZAKOŃCZENIE NAPISAĆ?

''Gdyby nie twoja pomoc...''
69madi69
69madi69
  15 października 2008

hm.. a ma ktoś jakiś pomysł odnośnie CO NARYSOWAĆ na plakacie? ^^

TmJ
TmJ
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: macie propozycje co do tego jak mógłby wyglądać plakat promujący oddawanie krwi??

Zdjęcie jakiegoś wypadku samochodowego i tekst typu:
np. "Wypadku samochodowego nie powstrzymasz, za to możesz uratować ludzi z tego wypadku..." coś w tym stylu, no nie chce mi się myśleć...
zajetyprofil
zajetyprofil
  15 października 2008

mi jako forma plakatu wpadła do głowy myśl aby umieścić tam dwie ręce, jedna normalna, druga skaleczona a pomiędzy nimi skaczące radosne ( z uśmiechem) krwinki. i podpis " tak niewiele znaczy tak wiele..."
ale to tylko moja koncepcja :>

MetalMia
MetalMia
  15 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: *macie propozycje co do tego jak mógłby wyglądać plakat promujący oddawanie krwi??


Obryzgaj go krwią i voila! :tak:
Po pierwsze, dasz dowód zaangażowania w akcję. Po drugie, będzie to bardziej autentyczne, mniej wymuszone. Same plusy. :D

A tak serio, to walnij jakieś chwytliwe hasło i kroplę krwi z jakąś mordką^^ Chyba, że chcesz coś poważniejszego/oryginalniejszego?
thomas893
thomas893
  16 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak serio, to walnij jakieś chwytliwe hasło i kroplę krwi z jakąś mordką^^ Chyba, że chcesz coś poważniejszego/oryginalniejszego?

np. coś bardzo kontrowersyjnego... jakieś krwawe zdjęcia z wypadków itp., przy których ludzie nie przechodzili by obojętnie... do tego jakieś dobre hasło i gotowe xD

tylko pytanie kto by coś takiego wywiesił :woot: :P
MaCiEjO89LeCzNa
MaCiEjO89LeCzNa
  16 października 2008

wejdz na rotten.com znajdz jakis wypadek ale taki co nie widac jak ktos zycie stracił i napisz ze (gdyby nie wasza krew... Ja bym Nie zył... Dziekuje) przynajmniej ja tak to widze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.