19agusss91
19agusss91
  13 października 2008 (pierwszy post)
i temat szkoly zamknal sie na ponad 24h ;p jutro szkoly nie ma :mrgreen: pieeekne ^^ cieszymy sie wszyscy na ten dzien :p chociaz tylko jeden, zawsze cos ;) trzeba go zaplanowac dobrzee xD oby wiecej takich dni co jednak chyba nie wyjdzie :smutny: nastepne wolne dopiero 10, 11 listopada... :(
bajerka20
bajerka20
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a no to na studiach nie ma wolnego, ale co poradzic :(

:lol2:
bajerka20
bajerka20
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyźni wolą blondynki, gdyż uważają, że brunetki są inteligentniejsze i przez to bardziej niebezpieczne.

a nad tym charakterystyczny dzióbek :lol2:
19agusss91
19agusss91
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a nad tym charakterystyczny dzióbek

co Ty zes sie tak uczepila?
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  13 października 2008
ej pogromczyni :mrgreen: bajerka20 chcesz zobaczyc dziewczyne ktora robi ciagle to dzióbki? i ma morde jak bezzebny stachu i w dodatku uwaza sie za wielce panienke :ninja:
19agusss91
19agusss91
  13 października 2008
arielosxD
arielosxD: ej pogromczyni bajerka20 chcesz zobaczyc dziewczyne ktora robi ciagle to dzióbki? i ma morde jak bezzebny stachu i w dodatku uwaza sie za wielce panienke

co to za dziewczyna? bardzo mnie to ciekawi...
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za dziewczyna? bardzo mnie to ciekawi...

podzuce Ci do niej link na pw :pavarotti:
19agusss91
19agusss91
  13 października 2008
arielosxD
arielosxD: podzuce Ci do niej link na pw

no ok czekam z niecierpliwoscia ;] tylko czemu na pw a nie tutaj? jakies konkretne powody?
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  13 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no ok czekam z niecierpliwoscia ;] tylko czemu na pw a nie tutaj? jakies konkretne powody?

bo tu nie wypada jej reklame robic buhahaha :ninja:
19agusss91
19agusss91
  13 października 2008
arielosxD
arielosxD: bo tu nie wypada jej reklame robic

no bylam bylam u niej, dzieki za linka ;] wiekszosc fotek takich samych bo dojechalam do 4 i juz mi sie nie chcialo ogladac dalej bo wszystkie z jednego dnia - ten sam ubior itd. jeszcze raz przepraszam :) masz napisane w pw za co ;*
bajerka20
bajerka20
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co Ty zes sie tak uczepila?

rozbrajają mnie takie krejzolki :lol2:

arielosxD
arielosxD: ej pogromczyni bajerka20 chcesz zobaczyc dziewczyne ktora robi ciagle to dzióbki? i ma morde jak bezzebny stachu i w dodatku uwaza sie za wielce panienke

znam takich na pęczki ale możesz mi dać link na pw :)

Konto usunięte
Konto usunięte: bo wszystkie z jednego dnia - ten sam ubior itd.

a w tym to co niby złego? :/
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: nastepne wolne dopiero 10, 11 listopada... :(

:nie: :nie: :nie:
a weekendy ? :mrgreen:
19agusss91
19agusss91
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a weekendy ?

a no, pominelam te jakze wazna czesc weekendu :D wybacz ;pp
19agusss91
19agusss91
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a w tym to co niby złego? :/

nie mowie i nie napisalam ze cos zlego ;/ chodzilo mi ze link do fotki laski ktora mi wyslal to ogladajac te fotki znudzilo mi sie juz po 4. bo wszystkie takie podobne sa... i pozy i ubior i sceneria... wiec ile mozna tam siedziec?

Konto usunięte
Konto usunięte: rozbrajają mnie takie krejzolki

krejzolek to szukaj w kabarecie w telewizji :) moze na tvp2? :lol2:
bajerka20
bajerka20
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: moze na tvp2?

patrzę i pierwsze skojarzenie - Ty....
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  14 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: a no, pominelam te jakze wazna czesc weekendu :D wybacz ;pp

Ok luzik :D
no wiesz, w końcu też wolne =D
Trzeba to uwzględnić z dużych liter :D
WEEKEND WOLNY :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.