Kwachu1993
Posty: 1 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Kwachu1993
  3 Octombrie 2008 (pierwszy post)
szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam

powaznie :zonk:

gdzie pytanie? :woot:
dominisiaa8
dominisiaa8
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam

aha, fajnie masz
Juuuuuulia
Juuuuuulia
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć

niekoniecznie, niektórzy chodzą, bo chcą albo dla znajomych
Niuniek0308
Niuniek0308
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam

super ...

życze powodzenia w przyszłości :ziew:
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam

Nie rozumiem, co chcesz nam przekazać poprzez ten temat ?
CykCykCzersonek
CykCykCzersonek
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26: szkoła jest tylko dla tych którzy lubia sie uczyć a ja sie do nih nie zaliczam

ktos stadiony na Euro musi budowac, nie?
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  4 Octombrie 2008
świetnie. :ziew:
Gemic
Gemic
  4 Octombrie 2008
jaras26
jaras26:

niekoniecznie, jest wielu bardzo dobrych uczniów którzy też za nią nie przepadają. Zależy od wielu czynników wpływających na atmosferę szkolną.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.