PaATtTti
PaATtTti
  1 Octombrie 2008 (pierwszy post)
co kupujecie na dzien nauczyciela?
i po ile sie skladacie?

nie nabijac;P
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 Octombrie 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co kupujecie na dzien nauczyciela? i po ile sie skladacie?

nasz nauczyciel daje przykład i nie bierze
...Ignorance is bliss...
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  1 Octombrie 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: co kupujecie na dzien nauczyciela?

dla wychowawczyni wielki bukiet kwiatów , a dla reszty nauczycieli, którzy nas uczą po róży , a dla faceta od WF czekoladę .

Konto usunięte
Konto usunięte: i po ile sie skladacie?

zazwyczaj po 5 zł.
baskas4
baskas4
  1 Octombrie 2008
pewnie po 5 zł i róża dla kazdego.
CykCykCzersonek
CykCykCzersonek
  2 Octombrie 2008
mam wazniejsze wydatki. :zonk:
karolka1214
karolka1214
  3 Octombrie 2008
My mielismy sie składac po 3zl, ale jakos poki co to nie idzie;p i kupimy chyba jak zwykle roze czy cos i wychowawczyni pewnie cos zeby mogla sie poobzerac w domu;p
19wiola90
19wiola90
  3 Octombrie 2008
ja nic nie kupuje nie lubie mojej babki..;D
WrednaMisia
WrednaMisia
  4 Octombrie 2008
U mnie nie ma czegoś takiego ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.