Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 |
BluzgometrTM: 13
RexMundi
1 Octombrie 2008
Konto usunięte: co kupujecie na dzien nauczyciela?
i po ile sie skladacie?
nasz nauczyciel daje przykład i nie bierze
...Ignorance is bliss...
xXxturkaxXx
1 Octombrie 2008
Konto usunięte: co kupujecie na dzien nauczyciela?
dla wychowawczyni wielki bukiet kwiatów , a dla reszty nauczycieli, którzy nas uczą po róży , a dla faceta od WF czekoladę .
Konto usunięte: i po ile sie skladacie?
zazwyczaj po 5 zł.
baskas4
1 Octombrie 2008
pewnie po 5 zł i róża dla kazdego.
CykCykCzersonek
2 Octombrie 2008
mam wazniejsze wydatki.
karolka1214
3 Octombrie 2008
My mielismy sie składac po 3zl, ale jakos poki co to nie idzie;p i kupimy chyba jak zwykle roze czy cos i wychowawczyni pewnie cos zeby mogla sie poobzerac w domu;p