RooooooooooKi
RooooooooooKi
  30 września 2008 (pierwszy post)
Witam... Znalazłem stronkę co prawda po angielsku ale z translatorem idzie się połapać... Polega to na tym, że musicie się zarejestrować poprzez wejście na link który jest na samym dole...:P W rejestracji wybieracie sobie rzecz jaką chcielibyście posiadać (konsolę, telefon, telewizor...) i postępujecie zgodnie ze wskazówkami... Na wasz adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym wasze konto...kliknijcie- już możecie się zalogować. Po zalogowaniu na waszym profilu pojawi się wybrana przez was rzecz i ilość punktów jakie musicie zdobyć oraz link... Jedyne co musicie zrobić to otrzymany link rozesłać wśród sieci aby inne osoby mogły się zarejestrować... ZASADA: JEDNA ZAREJESTROWANA OSOBA TO JEDEN PUNKT NA TWOIM KONCIE... Ja na przykład wybrałem konsolę XBOX 360 ELITE za 27 pkt... SPOSÓB JEST W 100% SPRAWDZONY I DZIAŁA... MÓJ TATA ZDOBYŁ W TEN SPOSÓB TELEFON NOKIE N82... O to link:

http://www.xpango.com?ref=91504639

PROSIMY O REJESTRACJE...:)
XPANGO.COM
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  30 września 2008
baj.baj.

:bye:
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  30 września 2008
większymi się nie dało ?
Ader
Ader
  30 września 2008
a my prosimy o bana :ziew:
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  30 września 2008
ban na miesiac dla tego buraka prosze ;D
Ader
Ader
  30 września 2008
arielosxD
arielosxD: ban na miesiac dla tego buraka prosze ;D

właśnie na miesiąc dostał :rock:
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  30 września 2008
Ader
Ader: właśnie na miesiąc dostał

i bardzo dobrze a za nastepnym razem powinien byc delete konta ;]
WrednaMisia
WrednaMisia
  30 września 2008
:ziew:
nuda
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.