xxxxxzoroxxxxx
xxxxxzoroxxxxx
  29 September 2008 (pierwszy post)
wojtek1498
wojtek1498
  29 September 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: do czego sluzy ortografia

:zonk: co byś pisał poprawnie.
foccowme
foccowme
  29 September 2008
Jest zbędna, ale co poradzić :mrgreen:
WrednaMisia
WrednaMisia
  29 September 2008
Do tego żeby nie być analfabetą ?:ziober2:
123sylwia
123sylwia
  29 September 2008
ALE PROBLEMY....WSPÓŁCZUJĘ TWOJEJ PANI OD POLAKA:)
RexMundi
Posty: 68930 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 September 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: do czego sluzy ortografia

by wiedzieć że pisze się : zonk : :zonk: a nie :zong:
...Ignorance is bliss...
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  29 September 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: do czego sluzy ortografia

Żebyś nie robił durnych błędów w najprostszych wyrazach ;]
VwSlaweek
VwSlaweek
  29 September 2008
temat bez sensu ;/ zeby nie wiedziec do czego sluzy ortografia, ja tez wspolczuje twojej pani od polskiego ;/ :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.