KGB333
KGB333
  28 września 2008 (pierwszy post)
Jakie macie jutro lekcje w szkole ???
xXMyFairytaleWorld
xXMyFairytaleWorld
  28 września 2008
5.Polski* :and:
ILoveSzszszpidi
ILoveSzszszpidi
  28 września 2008
jutro mam kolejna lekcje zycia.
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  28 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie jutro lekcje w szkole ???

:zonk:
1 wf
2 wf
3 matma
4 fiza
DziKuuuU
DziKuuuU
  28 września 2008
1. Zarządzanie Firmą
2. WOS
3. Podstawy Żywienia
4. Podstawy Żywienia
5. WF
6. WF
7. Niemiecki
8. Godzina Wychowawcza
magda93141
magda93141
  28 września 2008
Idę z głąbami na ognisko xD klasowe, ofc. Pani nie głąb, tylko uczniowie :)
WrednaMisia
WrednaMisia
  28 września 2008
Mam jeszcze wakacje :ziew:
xXMyFairytaleWorld
xXMyFairytaleWorld
  28 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam jeszcze wakacje

Zazdroszcze ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.