azyl4don
azyl4don
  24 września 2008 (pierwszy post)
Macie jakies sprawdzone sposoby ? :P
NormalnieSamSex69
Posty: 108 (po ~147 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
NormalnieSamSex69
  24 września 2008
ja osobiscie sciagam z kartki A4 jeszcze nikt mnie nie przylapal :D
!!!!Korzystaj z życia zanim ono ciebie wykorzysta!!!!!
wajsik89
wajsik89
  24 września 2008
Najlepszy sposób, siadasz normalnie do ławki, wyciągasz ściągę, kładziesz ją na ławce przed sobą tak, aby dobrze ją widzieć no i od czasu do czasu zerkasz czy nauczyciel się nie zbliża ;/
xXxturkaxXx
xXxturkaxXx
  25 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies sprawdzone sposoby ? :P

ja zawsze chowam w kieszenie od bluzy ;D
Albo przyklejam na rękach , ewentualnie w okładki wkładamy :P
CocaineSecret
CocaineSecret
  25 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakies sprawdzone sposoby ? :P

mamy :tak:
CocaineSecret
CocaineSecret
  25 września 2008
naucz sie a nie h uj a graszz
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  25 września 2008
piórnik.
na kartce na której bd pisał.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.