BananowySernik
BananowySernik
  5 stycznia 2020 (pierwszy post)
Kochani jaką macie markę telefonu i czy jesteście zadowoleni z wyboru?
Potencjusz
Potencjusz
  21 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: BlackBerry keyone limited Edition Black i jestem zadowolony, świetna klawiatura oryginalny design i działa bardzo dobrze


Bardziej takowy do pracy :banan:
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  22 stycznia 2020

Huawei. Wiernie od kilku lat. Jak na razie telefony tej marki(a przynajmniej te z serii P) sprawdzają mi się doskonale. Przerabialam już samsungi, lenovo, lg..

zunri
zunri
  25 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: BlackBerry keyone limited Edition Black i jestem zadowolony, świetna klawiatura oryginalny design i działa bardzo dobrze

Oj wiele lat korzystałem z jeżynek.. ostatni model jaki posiadałem to Passport i był to telefon idealny. Niestety odkąd BB przestało pracować na swoim systemie i przeszli na Androida musiałem pożegnać się z tą marką :/
Dragon842
Dragon842
  26 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: BlackBerry keyone limited Edition Black i jestem zadowolony, świetna klawiatura oryginalny design i działa bardzo dobrze Oj wiele lat korzystałem z jeżynek.. ostatni model jaki posiadałem to Passport i był to telefon idealny. Niestety odkąd BB przestało pracować na swoim systemie i przeszli na Androida musiałem pożegnać się z tą marką :/

Mi odpadł jeden klawisz w klawiaturze BlackBerry keyone a żaden jak dotąd serwis nie może naprawić bo nie ma części dlatego zastanawiam się czy nie wrócić do Passport a keyone używać do bankowości elektronicznej
zunri
zunri
  26 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego zastanawiam się czy nie wrócić do Passport a keyone używać do bankowości elektronicznej

Tylko jak wygląda teraz korzystanie z Passporta? Też myślałem nad zakupem Passporta znowu bo cena strasznie kusi ale tam już nie ma wsparcia dla systemu, zapewne brak aktualizacji dla aplikacji i ogólnie nie wiem czy to dobry pomysł. Ostatnio na grupach BlackBerry było głośno o smartfonie Unihertz Titan który jest/ma być "kopią" Passporta, tylko że na Androidzie już :P
Dragon842
Dragon842
  26 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dragon842: dlatego zastanawiam się czy nie wrócić do Passport a keyone używać do bankowości elektronicznej Tylko jak wygląda teraz korzystanie z Passporta? Też myślałem nad zakupem Passporta znowu bo cena strasznie kusi ale tam już nie ma wsparcia dla systemu, zapewne brak aktualizacji dla aplikacji i ogólnie nie wiem czy to dobry pomysł. Ostatnio na grupach BlackBerry było głośno o smartfonie Unihertz Titan który jest/ma być "kopią" Passporta, tylko że na Androidzie już :P

Dlatego myślałem żeby do Internetu używać Passport a do bankowości keyone. Ten unihertz na razie to tylko domysły
zunri
zunri
  26 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten unihertz na razie to tylko domysły

Nie domysły. Na stronie Unihertza można zamówić ten telefon w pre-orderze. Go po prostu nie ma tak jakby w regularnej sprzedaży :)
Dragon842
Dragon842
  26 stycznia 2020

No właśnie szkoda

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.