Jacek1982r
Jacek1982r
  8 kwietnia 2019 (pierwszy post)
Temat dla osób mających styczność lub mieli , temat dla uczonych teologii i mających wiedzę w dziedzinie magii wróżb egzoryzmów świeckich Szukam końcowego etapu i sposób przerwania ucięcia terapi białej magii
arol77
arol77
  14 kwietnia 2019

Nie jestem uczonym teologii, ale trochę się tym interesuję. Myślę, że modlitwa wstawiennicza powinna pomóc w uwolnieniu. Życzę powodzenia. Lepiej nie wchodzić w magię, bo to nic dobrego.

Jacek1982r
Jacek1982r
  14 kwietnia 2019

.Nie każdy ksiądz ma tyle w sobie wiary i dobroci by modlitwa stała się słowem szczerości i czystości Modlitwy nie pomagają , ciągle mag oddziaływuje negatywnie np to wtedy co ? Twoje zainteresowania są bioenergioterapią czy skutkami ? , napisz coś więcej

Jacek1982r
Jacek1982r
  14 kwietnia 2019
Chyba pierw trzeba zakończyć terapię którą to Bioenergoterapełta nie zakończył i co zrobić gdy ta osoba nie chce nawet widzieć osobę z którą pracowała , można przez innego maga ? Odciąć tą energie ? Modlitwa i działania maga chyba nie idą w parze
arol77
arol77
  21 kwietnia 2019

Moim zdaniem modlitwa powinna pomóc, ale trzeba się modlić z silną wiarą. Dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dobrze, jeśli modli się ksiądz, ale nie jest to warunek konieczny. Wystarczy, gdy ktoś pomodli się z wiarą, np. jakaś grupa modlitewna. Zapewne w Twoich okolicach też są jakieś grupy charyzmatyczne, które mogą pomóc. Jeśli nawet nie znajdziesz takiej grupy, to weź Różaniec do ręki i pomódl się modlitwą Różańcową albo jakimiś modlitwami uwolnienia od wpływu złego ducha. Jako pierwszy krok polecam spowiedź świętą, ona uwalnia od wpływu złego ducha. Eucharystia będzie Cię umacniać. Pan Jezus działa poprzez Sakramenty. Sakramenty mają wielką moc. Nawet jeśli ktoś rzuca klątwy, uroki, a Ty żyjesz w Stanie Łaski Uświęcającej, to Pan Jezus Cię ochroni i nic złego Ci wtedy nie grozi. Energiami się interesowałem, ale sam miałem problemy, choć na szczęście Pan Jezus mnie uwolnił i teraz wiem, że dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Przy okazji życzę zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt. Niech Pan Jezus uzdrowi Cię, przemieni, uwolni od wszelkiego zła, napełni pokojem, radością, wszelkim dobrem, miłością, niech Ci Błogosławi na każdy dzień we wszystkim. Tobie i Twoim bliskim. Z pomocą Pana Jezusa dasz radę. Powodzenia :)

arol77
arol77
  21 kwietnia 2019

Podsumowując: co ja bym zrobił - najpierw przerwałbym praktykowanie magii, gdyż każda magia jest zła - czy to biała, czy czarna,
poszedłbym do spowiedzi św. i wyznał grzechy. Przyjmowanie Pana Jezusa w Eucharystii umacnia i chroni przed różnymi złymi wpływami. Oprócz tego modlitwa np. Różańcowa, modlitwy uwolnienia, ale trzeba się modlić i prosić z wiarą, a mogą się działać cuda.

bozaowieczka
bozaowieczka
  4 maja 2019

Przestać oglądać Pottera, Sabrinę i inne głupoty, czyli po prostu wierzyć w gusła, talizmany, cyferki i inne głupoty.

Bóg istnieje, zawierz swoją duszę Jemu, bo On Ciebie stworzył i kocha, módl się i proś o przebaczenie. Miłość jest prawdziwą magią dla człowieka i ukojeniem dla duszy. Pozdrawiam!

Moderaptor
wpis jest ukryty
Aleph
wpis jest ukryty
Jacek1982r
Jacek1982r
  20 maja 2019
Ostatnio edytowany: 29 marca 1128
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem modlitwa powinna pomóc,


To czyli byś nakłaniał osoby by nie igrały z Magią i by nie szukały pomocy u bioenergoterapeuty
Aleph
Aleph
  30 maja 2019

Witam jestem nawiedzony nie wiem co mam robić pojalem szatana sprzedałem duszę diablu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.