Jacek1982r
Jacek1982r
  20 grudnia 2018 (pierwszy post)
Mam telefonem Huawei Y6 II lte i po wymianie wyświetlacza zaczął dziwnie się zachowywać a chodzi o to że robi reset samoistnie np w czasie rozmowy i również gdy nie jest używany , zachowuje się tak jak by klik na uruchom ponownie hmmm dodam że nie upadł ani nic takiego co by mogło uszkodzić . Po wymianie wyświetlacza i również zgłosiłem ten fakt tam gdzie naprawa była a że gwarancja była to sprawdzili lecz po odbiorze reset znowu sie pojawia .
Chłopy spece ! Babeczki specki ! proszę o poradę itp
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  21 grudnia 2018

W hułałejach po wymianie wyświetlacza obowiązkowo nowy sett. Jeśli to nie pomoże to możliwe, że skasowali ci grube pieniądze a włożyli chińskie badziewie, lub ewentualnie czegoś dokładnie nie wpięli lub wpięli na siłe i podgięli styki. Te tel tolerują tylko honory lub oryginały, w innych przypadkach wariują.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  1 stycznia 2019

Opłaca się wymieniać wyświetlacz w telefonie za takie grosze?

PuszekKlebuszek
PuszekKlebuszek
  1 stycznia 2019

Wyświetlacz i dotyk nie ma nic wspólnego z funkcjonowaniem telefonu. Problemu szukałbym w dwóch miejscach. Pierwsze to temperatura samego telefonu, która jest zbyt wysoka i telefon samoistnie się resetuje, by się nie ugotować. Jeśli wykluczymy tą opcję to pozostaje nam soft smartfona. Android ma to do sobie, że lubi się zapychać, a gdy brakuje mu RAMu to resetuje się, by go odzyskać. Polecam poczytać jak zrobić reset ustawień przez recovery, by przywrócić telefon do ustawień pierwszego uruchomienia.

Jacek1982r
Jacek1982r
  2 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: .


Panie uprzejmy :) chce tylko dodać że ten model telefonu mam już od 2 lat lub trochę mniej i jeszcze nigdy ale to przenigdy czego takiego nie było a dopiero po wymianie wyświetlacza .
Koszt wymiany 240 zł
PuszekKlebuszek
PuszekKlebuszek
  2 stycznia 2019

Nie jest to możliwe żeby wyświetlacz wprowadzał zmiany w zachowaniu procesora. Zbieg okoliczności że nastąpiło to po jego wymianie. Polecam zrobić ten hard reset. Kiedyś aktualizujac androida z wersji 6 na 7 miałem problem podobny że telefon zachowywał się co najmniej dziwnie. Po resecie problem ustąpił.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  2 stycznia 2019

Jacek robiłeś to co ci napisałem już dawno??

Jacek1982r
Jacek1982r
  6 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacek robiłeś to co ci napisałem już dawno??


A to była instrukcja ? A zdawało mi sie że opisałeś prawdopodobnieństwo przyczyny . A to co mam zrobić ???
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  6 stycznia 2019

Hułałeje mają to do tego że po wymianach wyświetlaczy czy też dotyków, najlepiej zgrać nowy soft. I także tolerują tylko oryginalne podzespoły albo z marki Honor. Jak ci wsadzili jakąś chińszczyznę to nie będzie działał. Także złe wpięcie styków wyświetlacza (są bardzo delikatne) powodują restarty telefonu. Przerabiałem to w swoim Z5 ;)

Jacek1982r
Jacek1982r
  8 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: I co mam zrobić ? napisz konkretnie Panie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.