Dragon842
Dragon842
  14 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Czy dla was jest ważne jaki smartfon lub telefon posiada druga osoba? Czym kierujecie się przy wyborze smartfona? Ostatnio usłyszałem telefon z klawiaturą? Obciach. Myślę że każdy ma własny gust i preferencje którymi kieruje się przy wyborze smartfona. Ja wybrałem blackberry Q20 który ma taką klawiaturę.

Muuri
Muuri
  14 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dla was jest ważne jaki smartfon lub telefon posiada druga osoba?

Żyje czasami 1987 - 1996 rok wtedy nikt nie miał praktycznie telefonu a co mowa o smarfonie, więdz mnie to nie interesuje wogóle kto jaki ma itp.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dla mnie nie jest ważne jaki telefon ma druga osoba. Może mieć na korbkę, byleby odbierała.

Dziś telefon z klawiaturą to przeżytek bo smartfon ma klawiaturę na ekranie a nawet są osoby które potrafią szybko pisać na niej lub można mu dyktować wiadomości. Ja się nie zaliczam do szybko piszących mam duże palce, mało piszę. Ale już na starym Siemensie potrafiłem pisać bez patrzenia w ekran a do tego był świetny słownik z możliwością dodania własnych słów. Można było pisać sms bez patrzenia w ekran podczas jazdy samochodem po parkingu pod TESCO extra i to nie mając klawiatury typu qwerty.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 kwietnia 2018

mam telefon, ktory jest juz prawie pelnoletni - nokia 6310i, jak dzialal 15 lat temu, tak dziala i teraz. uzywany jak najrzadziej mozna. nie wyobrazam sobie posiadania smartfona i wspolczuje wszystkim tym, ktorzy nie sa w stanie odpuscic sobie uzywanie takiego gadzetu wszedzie i zawsze, kibla, imprezy czy kolejki przy kasie nie wylaczajac.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dla was jest ważne jaki smartfon lub telefon posiada druga osoba?

Gdybym był złodziejem telefonów komórkowych, to tak. Na dzień dzisiejszy wszystko mi jedno.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.