Adrianxxxxx
Adrianxxxxx
  9 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Zgubiłem trzy dni temu telefon miałem tak wiadomosci prywatne fotki filmiki dane wszystko jak ktoś go użyje do niewiadomo jakich celów i narobi przestępstw różnych to będę miał problemy.. Jeśli to zgłosiłem w salonach plusa wcześniej

Muuri
Muuri
  9 kwietnia 2018

To masz pecha:-)

Po pierwsze co mogłeś zrobić odrazu po zgubieniu telefonu to przeanalizować swoje dotychczasowe działania, tzn. co i gdzie robiłeś. Jest szansa, że jeżeli dokładnie się rozejrzysz i odtworzysz ostatnie kilkadziesiąt minut, to telefon by się znalazł. Mogłeś poprosić swojego znajomego, który jest w pobliżu, żeby do Ciebie zadzwonił. Jeżeli nie wyciszyłeś dzwonka a telefon zawieruszył się gdzieś w pobliżu, to skończyło by się na kilku chwilach strachu i zdenerwowania.

Hmm :ssh: 3 dni temu to troszku czasu upłynęło spróbuj takiego rozwiązania, z pomocą mogą przyjść również różnego rodzaju aplikacje pozwalające na lokalizację zgubionego telefonu. Każda z nich wymaga włączonego GPS oraz transferu danych, żeby mogła spełniać swoją funkcję. Zainstaluj Menadżera urządzeń Android – wtedy na ekranie swojego komputera zobaczysz dokładny adres i mapę z lokalizacją zagubionego telefonu

GNEBICIEL
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.