szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  25 października 2017 (pierwszy post)

Mianowicie kupiłem taki oto wzmacniacz, lecz bo dłuższym użytkowaniu przeze mnie zaczęło się wyświetlać na wyświetlaczu "PROTECTOR" i nic nie można zrobić! Wyłączenie z sieci na dłuższą chwilę i tak nic nie daje. Oddałem do przeglądu komuś kto się zajmuje elektroniką i powiedział mi, że sprawdził wszystko co mógł i nie zna przyczyny... POMOCY! Foto coś wam da?

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  28 października 2017

Ale tu CISZA...

Asyko
Asyko
  28 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
szymontir
szymontir: Ale tu CISZA..

Ten dział już dawno umarł.
szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  29 października 2017

Kurczę, właśnie widzę! Teraz jest na topie tylko to co się najlepiej sprzedaje. Patrz fotka.pl/kamerki... I zamknęli mój kolejny temat na hayde który był przestrogą i otworzeniem oczu na świat! Ehh... d83dde12

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

1. sprawdź przewód głośnikowy na obu końcach i upewnij się, że żaden z przewodów nie styka się ze sobą. Może to prowadzić do zwarcia i spowodować zablokowanie odbiornika.

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

2
Użyj głośników o wyższej impedancji, wydaje się, że twoje są bardzo niskie, a przy zwiększaniu głośności sprzęt chroni się przed spaleniem tranzystorów wyjściowych / chipów

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

3 Podłącz odbiornik bezpośrednio do ściany! Niektóre listwy zasilające nie mogą obsługiwać wymaganej mocy odbiornika 4 Może to być problem ze sprzętem i powinieneś zadzwonić do Sony, aby sprawdzić, czy mogą Ci pomóc. Oddawanie odbiornika do nadmiernego ciepła, wilgoci / wycieków i innych elementów może spowodować uszkodzenie odbiornika w pewnym momencie.

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

5

Odłącz odbiornik i odczekaj godzinę. Odłącz wszystkie głośniki i obróć głośność aż do momentu, w którym urządzenie przejdzie w tryb ochrony.

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

6
Może to być jeden z mówiących tranzystorów, które są złe lub problem zasilania. Są filmy na temat ich testowania i wymiany. po prostu przeszukiwać testy i naprawić tranzystory stereo.

PZSkrent
PZSkrent
  29 października 2017

7 https://www.youtube.com/watch?v=DsrFRAafoYU wiem ze to iny wzmacniacz ale sprubuj tak zrobic

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.