MonikaMikina
Posty: 3 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 144
MonikaMikina
  23 października 2017 (pierwszy post)

Gra ktoś stąd w jakieś gry ? Piszta w jakie i zapraszam na profil i wgl do popisania

Asyko
Asyko
  23 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MonikaMikina
MonikaMikina: Gra ktoś stąd w jakieś gry ?

Gram na "PS4" a są to Mafia 3,Fifa18,Horyzon,Rezydent Evil Bizohard,Teken 7, i oczywiście :zakochany: w Dragon Ball Xenoverse 2!!!
AgnessNY
AgnessNY
  26 października 2017

Śródziemie Cień Wojny, Forza Motorsport 7, od jutra Assassin's Creed Origins

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  27 października 2017

Ja gram niemal wyłącznie na PC. Zwykle w starocie typu Age of Empires III czy Heroes III. Wkurzyłem się, bo np. symulatory farmy potrafią mi się zawiesić podczas zapisywania i utraciłem już kilka razy zapis postępu gry. W tym... ponad 250 h grania na jednym zapisie!!! Muszę sobie sprawić coś na logiczne myślenie jeszcze. Co polecacie?

afrogilda
afrogilda
  27 października 2017

Ja w CS ale zaczyna mi się nudzić, zaczęłam szukać innej ciekawej gry.

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  28 października 2017

Jak szukasz? Tj. Jakimi kryteriami się kierujesz? Online czy offline?

neuland
Posty: 55 (po ~216 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
neuland
  28 października 2017

American Truck Simulator, Astroneer, Chivalry: Medieval Warfare, Cities: Skylines, CS:GO, Euro Truck Simulator, Gloria Victis, GTA 5/Online, Spintires
Teraz głównie GTA Online, czekam na Nowy Meksyk do ATS

Arthas2
Arthas2
  29 października 2017

Kiedyś to masę lat grało się w Warhammer RP i D&D(kości do gry,karty postaci itd). Teraz głównie grywam w World of Warcraft i World of Tanks :) Od czasu do czasu Wiedzmiń 3 lub Fallout 4 ;) Również zapraszam na PW jak ma ktoś ochotę pogawędzić :)

afrogilda
afrogilda
  29 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: World of Tanks

Grałam w to dwa lata.
Arthas2
Arthas2
  29 października 2017

Jest dostępny właśnie ciekawy try Hallowen więc polecam rzucić okiem :) Niedługo szykują się na wprowadzenie map hd itd, w skrócie fajna sprawa. Jedyny minus gry to ciągłe prem tanki...

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  29 października 2017

ja gram od wielu lat zaczynałem na takich sprzętach jak atari, comodore 64 , amiga :) i każda kolejna konsola od Sony :) aktualnie Play Station 4 :) Więcej gram Ofline niż online bo online mało która gra mnie wciągnęła...
aktualnie ogrywam tytuły : Resident Evil HD Remastered, Resident Evil 0 i resident Evil Code veronica x (powrót do dawnych lat) , Until Down, Guns Up (darmowa gierka dla wszystkich) Wolfenstein the old blood i wlasnie zakupiłem sobie The evil within na te dlugie wieczory jesienne. czasem zagram tez w league of legends (dopiero zaczynam pryzgodę z ta gra) badź world of tanks na PC.

lce
lce
  29 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolfenstein the old blood
Fajne warto zakupić, zastanawiam się właśnie na zakupieniu tego.
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  31 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne warto zakupić, zastanawiam się właśnie na zakupieniu tego.

Aktualnie jest promocja na PS Store mozna kupic gre za naprawde symboliczną kasę ;)
lce
lce
  31 października 2017
Ostatnio edytowany: 4 maja 0878
Konto usunięte
Konto usunięte: Aktualnie jest promocja na PS Store mozna kupic gre za naprawde symboliczną kasę ;)

Dzięki za info zerknę, i się zakupi :ziober2:
iLoveeMusic
iLoveeMusic
  31 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki za info zerknę, i się zakupi

ja na tej promocji 2 gry za 50 zł nabyłem więc opłaca sie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.