Wiaderko344
Posty: 1 (po ~2496 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Wiaderko344
  3 grudnia 2016 (pierwszy post)

WITAJCIE KOBIETKI :) czy któraś nie ma ochoty czasem sobie w jakąś gierkę pograć?? polecam ze mną w darkorbit :) Gra jest darmowa, na przeglądarce, wielkich wymagań sprzętowych nie ma i grając z ludźmi i komunikując się na Team Speaku klanowym gra sprawia naprawdę sporo radochy, a polega na wcieleniu się w pilota kosmicznego statku i latanie po galaktykach, eliminowaniu zagrożeń czyhających w zakamarkach kosmosu oraz na uprzykrzaniu w sumie życia wrogom obcej planety. Jako wieloletni gracz znający tajniki tejże gry postaram się z was w miarę rozwoju konta, które z moją pomocą będzie się szybko rozwijało uczynić z was chociaż ponad przeciętnych graczy, a gdy już będziecie miały w miarę ładne wyposażenie, nie będziecie się bały(XD) i będziecie się udzielać się w życie klanowe to na pewno zaskarbicie sobie grono przyjaznych wam osób oraz zdobędziecie "pozycję" w grze jako ktoś ważny i dobry na mapach, a bycie dziewczyną aktywną w grze to jeszcze bardziej wam to ułatwi i ludzie będą sobie odmawiać, abyście wy miały mapę dla siebie dla przykładu, a jako żeński głosik na ts naprawdę można wiele zdziałać.Naprawdę tak jest :) Jeżeli was zainteresowałem do tej gry to napiszcie mi o tym w odpowiedzi, ew. na pw, a ja mam dam link do założenia konta i na dzieńdobry z tego bonusy będą, także nie zapędzajcie się z zakładaniem konta, bo wam muszę powiedzieć co, jak kliknąć najlepiej, żeby czegoś na starcie nie zawalić :) Załączam do tego postu filmik (autor filmu ustawił w opcjach swoich, że nie można obejrzeć go z telefonu-.-) z Youtuba jak mój "sensei" (którego nawet na oczy nie widziałem, a tym bardziej nie słyszałem XD) rozwala najczęściej sam po kilku graczy praktycznie tak samo wyposażonych co ów gracz o którym wspomniałem. Film przedstawia tzw. "wylot" czyli latanie na wrogie firmy, klany i rozwalanie ich oraz prawdopodobnie druzgotanie ich nerwów, bo nie mogą na sobie flaxy w pięciu jednej osoby rozwalić :) dla takich momentów warto w tą grę grać.Filmik swoje lata już ma, także obecnie jest więcej rzeczy, które wpływają na przebieg walki, ale chodzi o to samo: TYRAĆ FLAXÓW NIEMIŁOSIERNIE :D (Flax - dron, który jest łatwo dostępny dla nowego, początkującego gracza, dlatego mianem flaxów określa się słabych graczy. Pod moim skrzydłem nim nie będziecie:) Polecam i pozdrawiam, Wojciech. https://www.youtube.com/watch?v=Z0Il94-_WMs . Zalecam oglądanie w HD, na pełnym ekranie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.