OlaUlerych
OlaUlerych
  15 marca 2016 (pierwszy post)

Mam taki problem z telefonem jak włożę kartę Orange to wyskakuje mi komunikat że telefon jest zablokowany i że mam wprowadzić hasło stało się tak wtedy kiedy została włożona karta z play telefon jest brandowany na orange potrzebuję kod na ściągnięcie hasła zostało wprowadzone 100 kodów na zdjęcie simloka i żadne nie wchodzi został zastosowany taki manewr że karta została wyjęta telefon został włączony a karta została delikatnie wsunięta nie stety ten manewr nie zadziałał bardzo bym prosił o ewentualną pomoc i poradę lub udostępnienia kodów uniwersalnych do samsunga.

alaskadzordz
alaskadzordz
  16 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Najprościej wgrać niebrandowany soft samasunga i nie będzie przynajmniej syfu instalowanego przez operatora.
Zmień nazwę tematu bo myląca jest np "jak zdjąć simlocka android"

OlaUlerych
OlaUlerych
  19 marca 2016

Jak zdjąć simloka androit
Mam taki problem z telefonem jak włożę kartę Orange to wyskakuje mi komunikat że telefon jest zablokowany i że mam wprowadzić hasło stało się tak wtedy kiedy została włożona karta z play telefon jest brandowany na orange potrzebuję kod na ściągnięcie hasła zostało wprowadzone 100 kodów na zdjęcie simloka i żadne nie wchodzi został zastosowany taki manewr że karta została wyjęta telefon został włączony a karta została delikatnie wsunięta nie stety ten manewr nie zadziałał bardzo bym prosił o ewentualną pomoc i poradę lub udostępnienia kodów uniwersalnych do samsunga.

KszysiuLewanczyk
Posty: 3 (po ~233 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
KszysiuLewanczyk
  19 marca 2016

Soft Jak zdjąć simloka androit
Mam taki problem z telefonem jak włożę kartę Orange to wyskakuje mi komunikat że telefon jest zablokowany i że mam wprowadzić hasło stało się tak wtedy kiedy została włożona karta z play telefon jest brandowany na orange potrzebuję kod na ściągnięcie hasła zostało wprowadzone 100 kodów na zdjęcie simloka i żadne nie wchodzi został zastosowany taki manewr że karta została wyjęta telefon został włączony a karta została delikatnie wsunięta nie stety ten manewr nie zadziałał bardzo bym prosił o ewentualną pomoc i poradę lub udostępnienia kodów uniwersalnych do samsunga.

ByteRider
ByteRider
  25 marca 2016

da rade w 10 minut każdego androida.
w ./efs wywalić cały katalog
wygenerować now pliki nv*

PS. Bez znajomości systemu nie podchodź (bo fon możesz już nie włączyć):D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.