KrimaElectro
KrimaElectro
  28 lutego 2016 (pierwszy post)

Hej mam pytanie, czy ktoś mi poda jakiś fajny i prosty program do edycji lub tworzenia własnej grafiki ?

Kluskowaty
Kluskowaty
  29 lutego 2016

Gimp :)

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  29 lutego 2016

gimp to lipton polecam adobe photoshop, lightroom, jak te programy ogarniesz to zrobisz wszystko a ten gimp to może jest dobry dla amatorów

GRADEK83
GRADEK83
  29 lutego 2016
PAINT
KrimaElectro
KrimaElectro
  5 marca 2016

Właśnie nie chce Gimpa bo robiłam to dawno temu w szkole i mnie nie zachwycił. Właśnie widziałam Adobe Photoshop, ale znalazłam jeszcze lepszy Adobe Photoshop CCC - ma duzo aby sie w nim pobawic :)

KrimaElectro
KrimaElectro
  5 marca 2016

Paint ? To chyba jakiś zart :D

ByteRider
ByteRider
  19 marca 2016

tylko gimp, strasznie szybki, przyjazny interface + gimp plugin pack + abr2gbr converter do pędzli i nie ma nic lepszego
co do grafiki 3d : blender, maya, pov ray (klepanie kodu), lightwave3d ale to wyższa szkoła jazdy
generalnie Photoshop jest przereklamowanym albo ja mam za dużą wiedze :D
Z bibliotek programistycznych to chyba tylko Cairo, OpenGL , ImageMagic, libPng, libJPEG
PROSTE = ZALEŻY ILE KTO MA OLEJU W GŁOWIE,
A widziałem w PAINCIE Dzieła sztuki :D tak właśnie w paincie :D, tylko to naprawdę trzeba mieć czas, talent i anielską cierpliwość,
koleżance polecam na początek poczytać coś a teorii koloru i wzornictwie bez tego grafika to jak kocia muzyka i nie ważne w czym będzie robiona, jak nie umiesz zawsze wyjdzie lipa:D pozdro 666 ave \m/ ^V^ \m/

xBlejt
Posty: 3 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xBlejt
  24 marca 2016

Są różne wersje fotoshopa.
Wersja CC jest najnowsza, ale to nie znaczy, że jest lepsza od swoich poprzedników (CS6, CS5, CS4 itp.) d83dde01

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.