Brodaty00
Posty: 2 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Brodaty00
  26 lutego 2016 (pierwszy post)
https://www.youtube.com/watch?v=veovyKi3W0E
Brodaty00
Posty: 2 (po ~124 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Brodaty00
  26 lutego 2016

Szukam osoby które lubią chmurzyć ;) i mają jakiekolwiek styczności z modami mechanicznymi/elektronicznymi
Macie linka do Polskiego Wejpera : https://www.youtube.com/channel/UCB4EwYPcfmSm_SWK86plWbA

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  26 lutego 2016

ze 2 lata temu wapowałem, ale są niestety wady wapowania:
-do wapowania trzeba się przyzwyczaić, jak paliłem papierosy i przesiadłem się na e-papierosa to brakowało mi jednak czegoś
-mimo że miałem liquid o mocy 24 mg to o ile na początku wapowania czułem wyraźnie moc płynu to o tyle już tydzień później za wiele mocy nie poczułem, z papierosem jest inaczej; ja cały czas czuje tą samą moc tytoniu
-pamiętam do dziś jak szybko się psuły te zasrane grzałki, co tydzień musiałem kupować nową, fakt wapowałem dosyć dużo ale czy na tyle dużo aby wymieniać tak często te grzałki???
-kolejna wada jest taka że zakup płynu do e-papierosa to loteria, nie wiesz czy płyn będzie dla ciebie dobry, jak nie to znowu kupujesz i znowu i ku*** znowu raz się okrutnie naciołem, kupiłem płyn o smaku niby marlboro do dziś pamiętam jakie gówno wdychałem, i to nie była firma ,,no name''

reasumując za droga zabawka, i dość często trzeba kupować do niej te grzałki które psują się szybko. a ile miesięcznie wydawałem??? policzmy
4 grzałki - 32 złote
e-liquid -tak z 30-40 zł
e-papieros, który nie nadawał się do cmokania(znana firma na V) to 200zł
to nie wszystkie wydatki, bowiem okazuję się że nerwy nie mają ceny tak więc jeśli ja pale to wole papierosa tradycyjnego a tą zabawkę już dawno zutylizowałem rzutem o ściane, a następnie odpad trafił do kosza i tyle z mojej ,,przygody''

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.