Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  19 grudnia 2015 (pierwszy post)

No siema, nie wiem czy to akurat ten dział..
Ale.. 8 grudnia kupiłam karte startową z Orange YES. Doładowałam konto kwotą 30 zł. Od tamtej pory wykonałam może kilka telefonów, wszystkie do orange (w taryfie YES do orange minuty i smsy są za darmo). Jeszcze kilka dni temu sprawdzałam stan kont było koło 31 zł. Dzisiaj tzn 19 grudnia przychodzi mi sms, że stan konta 0:00 zł. Patrzę i rzeczywiście. Jakim cudem zniknęło mi z konta 30 zł. Nie wiem także czy mogę dzwonić do orange, bo jest to numer na kartę i niezarejestrowany. Czy ktoś miał podobny problem?

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Z00000000000000000
Z00000000000000000
  19 grudnia 2015

Ja jestem w playu od 6 lat i nigdy nie było ani okantowania mnie na kasę, ani problemów z zasięgiem też nie było, zarówno sieci i internet też bardzo dobrze chodzi i dobry zasięg. Orange używałem do czasu, aż też miałem taką sytuację ale to było może z 6 lat temu kiedy sieć zmieniałem, byłem wtedy w orange też na kartę miałem i miałem 10 zł zadzwoniłem do kumpla 1 raz pogadałem pół minuty, wszystko fajnie, zadzwoniłem drugi raz, kolejne pół minuty a mi wcięło 6 złotych za pół minuty rozmowy. Myślałem, że nie orange robią już takich psikusów , a jednak.

chodznasanki
chodznasanki
  19 grudnia 2015
Sandra
Sandra: Jakim cudem zniknęło mi z konta 30 zł

MAsz małe dziecko może ci wydzwoniło i.t.p
Kombatant
Kombatant
  19 grudnia 2015
Sandra
Sandra: kilka dni temu sprawdzałam stan kont było koło 31 zł. Dzisiaj tzn 19 grudnia przychodzi mi sms, że stan konta 0:00 zł. Patrzę i rzeczywiście. Jakim cudem zniknęło mi z konta 30 zł.


Trzy scenariusze

A - masz wlaczone pobieranie z sieci roznych rzeczy, cos w tle sie pobiera/aktualizuje, sciaga Ci z konta kase , a Ty nawet nie masz swiadomosci, kolezanka miala podobny przypadek

B - wyslalas Ty, lub ktos kto mial dostep do Twejego tele smsa na platny nr , zazwyczaj koszt takich smsów to 29,99 lub wiecej

C - oderbalas od nieznanego nr telefon, byla cisza w eterze, ale w tym czasie placilas za polcaczenie, taki nowy trik oszustow

Zalogowlaas sie na konto w orange? nie musisz miec zarejestrowanego nr, tam jest historia polaczen
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.