Amandazeszczecina
Amandazeszczecina
  15 grudnia 2015 (pierwszy post)

Informacje o tej stronie

Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Ta strona ma na celu sprawdzenie, czy to rzeczywiście Ty wysyłasz żądania, a nie robot. Dlaczego tak się stało?
???
coś takiego mi się wyświetliło w google po zadaniu pytania wyszukiwarce... ktoś mi to może przetłumaczyć na normalny język o co w tym chodzi , zrobiłam skan antywirusem i nic nie wykazało ?

Paffeuu
Paffeuu
  16 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Informacje o tej stronie Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Ta strona ma na celu sprawdzenie, czy to rzeczywiście Ty wysyłasz żądania, a nie robot. Dlaczego tak się stało? ??? coś takiego mi się wyświetliło w google po zadaniu pytania wyszukiwarce... ktoś mi to może przetłumaczyć na normalny język o co w tym chodzi , zrobiłam skan antywirusem i nic nie wykazało ?


Hejsiad83ddc4b
Wyślij mi proszę adres tej strony na pw (sama jej nie uruchamiaj, tylko skopiuj i wklej link).

Nie przejmuj się tym komunikatem, to prawdopodobnie kolejna próba wyłudzenia danych lub próba infekcji PC.
Wystarczy wyjść ze strony (nawet jeżeli stanowczo odradzają wyjście ze strony poprzez wyświetlenie kolejnych komunikatów i okien).

Grunt to nie pobierać niczego z takiej strony i nie postępować z instrukcją, jaką nam dana strona przedstawia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.