Jarecki19871
Jarecki19871
  11 grudnia 2015 (pierwszy post)

Mam do wyboru nokia lumia 930 lub huawei P8 powiedzcie który lepszy bo nie wiem jaki wybrać

Paffeuu
Paffeuu
  11 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do wyboru nokia lumia 930 lub huawei P8 powiedzcie który lepszy bo nie wiem jaki wybrać

Co bardziej Ci odpowiada, Android czy IOS? Może to Twój pierwszy telefon tego typu?
To chyba podstawowe pytanie. Następnie zdecyduj do czego będzie przeznaczony zakupiony telefonik i zapraszamy ponownie na forumki.

d83ddc4b
Edge
Edge
  11 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: IOS?

a co ma do tego iOS?

Konto usunięte
Konto usunięte: nokia lumia 930 lub huawei P8

osobiście wybrałbym P8 - nowszy, jest na Androidzie, 3 letnia gwarancja producenta, ładniejszy design...
Aparat to rzecz gustu, mi bardziej odpowiada Lumia

Paffeuu
Paffeuu
  11 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Edge
Edge: a co ma do tego iOS?

Nic, mój błąd, chodzi o windowsa, to nie iphone.
Edge
Edge: osobiście wybrałbym P8 - nowszy, jest na Androidzie, 3 letnia gwarancja producenta, ładniejszy design... Aparat to rzecz gustu, mi bardziej odpowiada Lumia

Właśnie w tym rzecz, niech najpierw napisze jakiego typu telefonu szuka, to raczej podstawa d83dde1c

Osobiście wybrałbym P8 ze względu na androida i lepsze bebechy, ale nie każdy szuka np. dobrego aparatu.
Wszystko zależy od zapotrzebowania ^^

P.s. Nokie mają rekordowo nieciekawe aparaty, ekspozycja gra tu kluczową rolę, zdjęcia robione w najbardziej odpowiednich warunkach wychodzą o wiele gorzej niż na benchmarkach.
Jarecki19871
Jarecki19871
  11 grudnia 2015

Szczerze to chce tel do rozmów, sms, oglądania filmów , dobrych zdj , i do internetu

Paffeuu
Paffeuu
  12 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze to chce tel do rozmów, sms, oglądania filmów , dobrych zdj , i do internetu

W takim razie nie zastanawiaj się i kupuj P8.
Z00000000000000000
Z00000000000000000
  14 grudnia 2015

Zdecydowanie nokia lumia. Co jak co ale na lumii się najlepiej oglądało filmy. Bateria też lepiej trzyma w nokii lumii.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.