AlexTenRap
AlexTenRap
  28 października 2015 (pierwszy post)

Mam Takie Pytanie Czasem jak wchodze na rózne strony to procesor pobiera mi 90-100 procent procesora co moze być nie tak ?

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  28 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam Takie Pytanie Czasem jak wchodze na rózne strony to procesor pobiera mi 90-100 procent procesora co moze być nie tak ?


Witam.
Możesz spróbować na początek przeskanować system np programem "Malwarebytes Anti-Malware" , wyczyścić przeglądarkę ze śmieci, sprawdzić w menedżerze zadań jakie programy i procesy są uruchomione i które najbardziej obciążają procesor.
AlexTenRap
AlexTenRap
  29 października 2015
Broker
Broker: Możesz spróbować na początek przeskanować system np programem "Malwarebytes Anti-Malware" , wyczyścić przeglądarkę ze śmieci, sprawdzić w menedżerze zadań jakie programy i procesy są uruchomione i które najbardziej obciążają procesor.

to nic nie daje próbowałem juz to nawet jesli przeskanuje i wgram windows to . samo mi sie robi tylko na jednej stronie mam takie mocne uzycie procesora to moze zalezec ze strona ta potrzebuje duzo Pamięci ?
Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  29 października 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: o nic nie daje próbowałem juz to nawet jesli przeskanuje i wgram windows to . samo mi sie robi tylko na jednej stronie mam takie mocne uzycie procesora to moze zalezec ze strona ta potrzebuje duzo Pamięci ?

Nie wiem dokładnie jaki tam masz sprzęt i jakie parametry, miałem czasem podobne problemy po przeskanowaniu, wywaleniu śmieci wszystko wracało do normy. Niektóre strony owszem że mogą również potrzebować znacznych zasobów procesora, poczytaj jeszcze tutaj na ten temat:
https://support.mozilla.org/pl/kb/firefox-zuzywa-duzo-zasobow-procesora#w_tylko-na-konkretnych-stronach
AlexTenRap
AlexTenRap
  29 października 2015
Broker
Broker: AlexTenRap: o nic nie daje próbowałem juz to nawet jesli przeskanuje i wgram windows to . samo mi sie robi tylko na jednej stronie mam takie mocne uzycie procesora to moze zalezec ze strona ta potrzebuje duzo Pamięci ? Nie wiem dokładnie jaki tam masz sprzęt i jakie parametry, miałem czasem podobne problemy po przeskanowaniu, wywaleniu śmieci wszystko wracało do normy. Niektóre strony owszem że mogą również potrzebować znacznych zasobów procesora, poczytaj jeszcze tutaj na ten temat: https://support.mozilla.org/pl/kb/firefox-zuzywa-duzo-zasobow-procesora#w_tylko-na-konkretnych-stronach

Dzięki za Pomoć chyba czas oddać do serwisu komputer // 3,20GHz Ramy 2GB // 258 GB Dysk twady i używam przeglądarki tej Maxthon Cloud Browser bo na mozzilla czasem bardzo scina
malywielkiczlek
malywielkiczlek
  31 października 2015

Zacznij używać Google Chrome.
CClener
ADW Clener

AlexTenRap
AlexTenRap
  31 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Google Chrome.

Na Google chrome to Gorzej chodzi xD :LOL:
inkwizytorfotki
inkwizytorfotki
  2 listopada 2015

ja polecam wise disc claner a na sam początek przeskanować dobrym antywirusem np eset samart security a jeżeli to nie pomoże to reinstalka systemu czyli format

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.