JozekZpolska
JozekZpolska
  11 sierpnia 2015 (pierwszy post)

Nie długo cieszę się stałym łączem ale mam problemy z systemem Windows XP, strasznie wolno, mimo przeglądarki- Opera mi działa internet. Skanuje jakimiś darmowymi antywirusami i nic nie znajduje. Dodam, że reinstalacja systemu, ostatnia, miała miejsce parę lat temu. Myślicie, że pomoże?

pograzonywplaczu2
pograzonywplaczu2
  11 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie długo cieszę się stałym łączem ale mam problemy z systemem Windows XP, strasznie wolno, mimo przeglądarki- Opera mi działa internet. Skanuje jakimiś darmowymi antywirusami i nic nie znajduje. Dodam, że reinstalacja systemu, ostatnia, miała miejsce parę lat temu. Myślicie, że pomoże?

Po co ty zakładasz wątki z propozycją nowego Forum jak ty nie potrafisz własnego tematu na właściwy dział Forum założyć I o nie 1 raz
Od komputerów masz ten dział Forum
http://www.fotka.pl/forum/gry_i_elektronika/
JozekZpolska
JozekZpolska
  11 sierpnia 2015

Wiedziałem, że ktoś się o to doczepi. Tam nikt nie zagląda, to są martwe działy i dobrze o tym wiesz.

pograzonywplaczu2
pograzonywplaczu2
  11 sierpnia 2015

Może masz jakiś program lub jakąś aplikacje w tle uruchomioną i ci obciąża system

JozekZpolska
JozekZpolska
  11 sierpnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Może masz jakiś program lub jakąś aplikacje w tle uruchomioną i ci obciąża system

Pewnie tak, odinstalowałem jeden program i chodzi bez zarzutu. Teraz szybko :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.