MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  13 kwietnia 2015 (pierwszy post)

hej ktoś chętny na luźną gierkę na low elo bez hejtów itp?;>

Sodomka
Sodomka
  14 kwietnia 2015

dota only

MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  14 kwietnia 2015

lel dota to dno

SlodkaMadziaa
SlodkaMadziaa
  14 kwietnia 2015

za trudna dla polskich półinteligentów

MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  14 kwietnia 2015

jak to dobrze że nie jesteś polaczkiem cebulaczkiem i jesteś mistrzem tak wspaniałej i wymagającej gry jak dota;x dota lepsza bo w lolu nie mogłaś wyjść z brązu przez "noob teamy"??;x

SlodkaMadziaa
SlodkaMadziaa
  17 kwietnia 2015

sugerowanie że dla osoby grającej w x5 trudniejszą grę jaką jest dota problemem jest osiągniecie czegokolwiek w lolu kisnę

MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  17 kwietnia 2015

z tym że jest 5x trudniejsza to trochę za dużo powiedziane. nazwałbym ją raczej nie koniecznie przyjazną dla nowej osoby.. typowy hejterek z doty który nie może znieść tego że ich legendarna gierka jest mniej popularna od "marnej kopii" w postaci lola.. idź grać z kolegami z rosji w tą super trudną grę dla inteligenckiej śmietanki. kiśnij sb byle z dala stąd. cya

Sodomka
Sodomka
  18 kwietnia 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

śmieszne jak lolowcy zapierają się odnóżami i strzygą czułkami
bo tak ciężko pojąć że ich gra stała się gównem i z patcha na patch jest coraz większym syfem
tak grałam w lola na becie us wiem o czym mówię wiem że ta gra z każdym patchem robiła się coraz gorsza
ale głupcy nie potrafią tego dostrzec jak się na nich nabija kabzę
wydając co patch nową op postać aby wydali pieniążki na skórki do postaci którą sobie zboostują elo
po czym niech płaczą nad nerfem
naprawdę zacna polityka firmy
gdybyście mieli rozum już dawno byście rzucili tą grę w diabły
i naprawdę kogo to interesuje jaka gra jest bardziej popularna
jeśli lubisz robić to co modne i trendy to naprawdę współczuję jakim marnym karaluchem jesteś
jeśli słuchasz muzyki bo jest bardziej popularna i trendy to gratuluję rozumu
ale czego się spodziewać po bezideowych owieczkach niech was dymają do granic możliwości zasługujecie na to
jeśli na to sami pozwalacie

a sam fakt trudności doty jest dość oczywisty to samo tyczy się sukcesów konsol w ostatnich latach
gry dla debili zawsze lepiej się sprzedają zawsze są bardziej popularne
tylko że ofiarą padają strategie i rpg zdychają przez niedzielnych graczy i multiplatformy
bo przecież wymagają mózgu lepiej zrobić jakiegoś slashera z 10 skillami do wyboru aby nazwać to rpg i spadkobiercą baldura

bądź zrobić tysięczną mobe bo przecież jest taka popularna ostatnimi czasy
tyle że jeszcze bardziej ją uprościć
najlepiej aby nie było lasthitów bo to za trudne o dobijaniu wieży i własnych creepów już nie wspominając kto to ogarnie
tylko durny rusek ogarniający jedynie cyrylice
skoro bez lasthitów to wywalmy też złoto najlepiej i itemki
dajmy najlepiej strzelanie jak w csie i grafikę 3d za pleców albo z oczu
i po co niszczyć wrogie bazy
można przecież podkładać bomby
ważne że ciągle mamy skile pod qwer
i możemy nazywać to mobą
mniejsza że przypomina bardziej csa

tak właśnie do tego zmierzacie
przykład
lol
smite
nowy twór blizzarda
oraz dojenie kasy z ludzi robiac moby już o wszystkim od władcy pierścieni po wiedzmina

miłego beztroskiego życia
abyś nie musiał za dużo myśleć i wbił upragnionego golda
szalom

ps. kup słuchawki sybir v2 i myszkę razera to ci liga skoczy gwarantuje

MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  18 kwietnia 2015

wow, cóż za wypociny może nawet przeczytam korzystając z tego że jest po polsku a nie po rosyjsku..
Lol jest do nabijania kasy? jest, w końcu z czegoś muszą się utrzymać, wydają nowe champy, skiny? tak wydają, ale to wciąż gra darmowa. nie chcesz wydawać kasy to nie wydajesz i grasz dalej.. z patcha na patch coraz gorzej?? nie sądzę.. riot w przeciwieństwie do innych firm dba o swoje dziecko, pyta też graczy o ich zdanie odnośnie kierunku. wprowadza nowe, tryby, eventy i balansuje całą rozgrywkę
ps. mam sprzęt z firmy krzak i nigdy nie kupie syfu roccatu, razera itp bye

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  26 kwietnia 2015

ja z ciekawości grałem w tego waszego lol'a przez 20 minut...szczerze??? nie wiem o co ten cały szum, ale jak dla mnie to taka dziwna ta gierka, w sumie nie wiadomo jak się w to gra :D:D:D poza tym obserwuję że bardzo dużo graczy w lol'a ma siekę w mózgu, w sumie to może być prawda, ci co w to grają całymi godzinami i dniami, tracą kontakt z rzeczywistością...

MadLifeGGWP
MadLifeGGWP
  27 kwietnia 2015

kto mówi o graniu całymi godzinami, dniami? grając w jakąkolwiek grę całymi dniami traci się kontakt z rzeczywistością, to że ci sięnie spodobała nie znaczy że jest zła. każdy ma swój gust

KrolJulian
KrolJulian
  28 kwietnia 2015
raugi
raugi: ci co w to grają całymi godzinami i dniami, tracą kontakt z rzeczywistością..


A Ty siedzac na fotce calymi dniami i godzinami na pewno zyskales kontakt z rzeczywistoscia. Kocham takie komentarzy. Well done
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  29 kwietnia 2015

a ja kocham jak ludzie kłamią, bo nie siedzie tutaj całymi dniami i godzinami, ale tak to jest jak się nie ma żadnych argumentów to się wali takie głupoty

KrolJulian
KrolJulian
  29 kwietnia 2015
raugi
raugi: a ja kocham jak ludzie kłamią, bo nie siedzie tutaj całymi dniami i godzinami,


Tak samo jak kolega wyzej napisal ze nie siedzi calymi dniami i godzinami grajac w LOLa ;). Czym sie rozni jego wpis od Twojego?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.