Fetish
Fetish
  15 stycznia 2015 (pierwszy post)

Witam, pytanie kieruję do posiadaczy smartfonów w abonamencie albo mixie :D z wybranych sieci, jak w temacie.
Mam mały problem otóż, nie wiem która sieć ma najlepszą ofertę i nie wiem co wybrać, byłoby miło gdybyście wymienili się poglądami na ten temat ;D Interesuje mnie jakiś fajny smartfonik + nielimitowane rozmowy i esy do wszystkich :]

Edge
Edge
  15 stycznia 2015

przelicz opcje abo bez telefonu albo Plush/ Nju mobile i telefon na raty albo za gotówkę :)

DieOrLive
DieOrLive
  16 stycznia 2015

Od siebie polecam Play i abonament w cenie 69,99 - nielimitowane do wszystkich, esy/mmsy i 2,5gb neta :) Fony tez w znosnej cenie :)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  18 stycznia 2015

Telefon za gotówę, i niski abonament z full opcją wychodzi najtaniej i najlepiej ;) Ja od zawsze mam plusa, i moze nie jest najtańszy, ale super oferty ;)

niepozornyTyp
niepozornyTyp
  21 stycznia 2015

Play bez telefonu 50 zł i wszystko nie limitowane, prócz internetu, którego jest 2 gb. Nic lepszego bez telefonu nie ma.

pietro04
pietro04
  22 stycznia 2015

Fetish,

Jeśli Ci chodzi o nielimitowane smsy do wszystkich sieci skłaniałbym się ku ofercie na kartę, np. nju na kartę - po przekroczeniu progu 9 zł/mies. masz nielimitowane smsy do wszystkich sieci. Uszedłby również Virgin Mobile w pakiecie Pełen Luz, za 19 zł. Gdzie masz: 2GB internetu LTE, smsy bez limitu do wszystkich, oraz 100 minut na rozmowy.
Zresztą to wszystko zależy ile chcesz miesięcznie wydawać, a od tego trzeba zacząć rozmowę. Jak chcesz dobrać telefon to polecałbym jednak ofertę na abonament.

Pozdrawiam

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  29 stycznia 2015

Orange lepszy

pietro04
pietro04
  31 stycznia 2015

W jakiej ofercie lepszy?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.