daniel9311
daniel9311
  12 października 2014 (pierwszy post)

siemka posiadam xperie z2 i z3 wczoraj pękły mi dwa ekrany chciałbym sie zapytac czy orientuje sie ktos czy obejmuje to gwarancje glownie chdozi mi o z3 bo kupilem ja 4 dni temu D:

Edge
Edge
  12 października 2014

żadne uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji, niezależnie czy kupiłeś telefon 1,5 roku czy 2 godziny temu

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  12 października 2014

Teoretycznie gwarancja tego nie obejmuje i nie możesz też tej usterki reklamować u sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową... Wiadomo, usterka mechaniczna, ale jest to dość częsta usterka w tych modelach, a co najlepsze, zdarza się, iż ekran może pęknąć bez winy użytkownika... Do poczytania artykuł i komentarze na wykopie, może ktoś podał jakieś konkretne rozwiązanie, ale obawiam się, że bez pomocy rzecznika praw konsumentów i ekspertyzy niezależnego rzeczoznawcy się nie obejdzie.

http://www.wykop.pl/link/2094074/sony-xperia-z-z1-samoczynnie-pekajace-wyswietlacze-i-wypieranie-sie-producenta/

ziew...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.