islashu
islashu
  14 września 2014 (pierwszy post)

wcześniej wszystko mi działało gry np gta 3 4 gta san andreas a teraz co 15 minut robi się czarny ekran ale komp niby dalej działa. Co to za przyczyna jest niech mi powiedzą experci a dotychczas to muszę kilka razy resetować komputer by nie było czarnego ekranu

islashu
islashu
  14 września 2014

karta graficzna wydaje sie byc ok ale gorzej ze strony styków mogę zrobić zdj

islashu
islashu
  14 września 2014

Najpierw było takie oto zapytanie po czym nie mogłem zamknąć przeglądarki

. Komputer zrestartował się po czym mój pulpit wygląda teraz tak i jak to zmienić?

Jacek80
Jacek80
  14 września 2014

co do drugiego postu to na pewno masz zawirusowany komputer, zainstaluj SpyBot'a , zaktualizuj jego bazy danych i przeskanuj kompa (najlepiej w trybie awaryjnym)
Pewnie to również pomoże na pierwszy problem

islashu
islashu
  14 września 2014

skanowałem pieć razy, cztery razy się zacinał, za piątym poszło, ale tapety dalej nie mogę zmienić.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  15 września 2014

bez formatu się nie obejdzie, i wywal tego XP bo niby wiele ludzi se go chwali ale on ma dość dużo luk i dziur :) zaraz po tym jak zainstalujesz system, radzę w pierwszej kolejności zainstalować antywira...

islashu
islashu
  15 września 2014

Nie będziesz mi życia ustawiał pedale. XP zabiera mniej ram nie to co win 7, 8 czy vista

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  20 września 2014

widzę że kultura na bardzo wysokim poziomie :), a jeśli myślisz że zmiana systemu to ustawianie komuś życia to gratulacje :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.