szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  14 maja 2014 (pierwszy post)

Witam.
Jak w temacie. Jestem posiadaczem uszkodzonej wieży Sony j/w. Problem polega na tym, że nie działa radio, podświetlanie "zgasło" oraz często się dzieje tak, że jak wciskam dany guzik to uruchamia się inny. (sąsiedni) Mam nawet problem ze pogłaśnianiem czy ściszaniem.
DEK na kasety oraz CD przestało działać i zaczęło robić zwarcie jak mi przypadkiem się zsunęło na podłogę... :/ Więc je wyrzuciłem, bo i tak nie było już z niego pożytku.

codecalm86
codecalm86
  15 maja 2014

Co masz na czole?

camelkamil
camelkamil
  27 maja 2014

Przyciski to objaw zabrudzenia/uszkodzenia samych przełączników (koszt wymiany dość spory bo trzeba wymienić wszystkie lub mieć szczęście i diagnozować które konkretnie padły) Pozostałe uszkodzenia czyli podświetlenie i radio mogą być spowodowane przez rozłączenie jakiegoś zasilania po upadku lub uszkodzenie płytki PCB (pęknięcie ścieżki, oderwanie ścieżki, zimne luty)

Generalnie nie opłaca się, kilka lat temu kupiłem uszkodzoną na allegro wieże sonyza 45zł i działa do dziś, z tym że ma też już problemy z przyciskami oraz nie czytała od początku cd/kaset ale to nie był problem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.