Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  12 maja 2014 (pierwszy post)

Dobry! d83dde09

Od jakiegoś czasu mam problem; mianowicie kiedy wpisuję "ż" - strona samoistnie przewija się do samego dołu i wraca do góry. Na Facebooku do tego znika okienko czatu, w którym wpisałam tę literkę.
Zrobiłam pełne skanowanie komputera w Microsoft Security Essentials i ADWCleaner - pusto. Nie klikałam w dziwne linki na czatach etc.
Wiecie może, czym to jest spowodowane i jak to usunąć? Oprócz formatowania komputera - nie mam takiej możliwości przez najbliższy miesiąc...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

codecalm86
codecalm86
  13 maja 2014

Zakop komputer pod najstarszym drzewem jakie znajdziesz, po miesiącu zabij kota tam gdzie zakopałaś komputer, rozlej krew kota, wykop komputer, kota zakop. Teraz martwy kot ma popsutą klawiaturę, a komputer działa.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  15 maja 2014

czy na innych przeglądarkach też się tak dzieje???

thomas893
thomas893
  15 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Problem dotyczy tylko strony internetowych? Czy w innych programach (Word, Notatnik itp) też występuje?Zawsze możesz spróbować zresetować przeglądarkę.

Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  18 maja 2014

Na innych przeglądarkach jest tak samo, w Notatniku / Wordzie nie ma tego problemu.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

codecalm86
codecalm86
  19 maja 2014
Mariolka
Mariolka: Na innych przeglądarkach jest tak samo, w Notatniku / Wordzie nie ma tego problemu.

Sprawdzałaś moją metodę?
kornolio23
Posty: 184 (po ~197 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 1
kornolio23
  20 maja 2014
Mariolka
Mariolka: Zrobiłam pełne skanowanie komputera w Microsoft Security Essentials

równie dobrze możesz sama przejrzeć katalogi. To będzie na podobnym poziomie skanowanie :D
Jeżeli to się dzieje tylko na przeglądarkach, to prawdopodobnie jakiś dodatek Ci się zainstalował i zmienił klawiszologie, lub skróty się pozmieniały w wspólnych wtyczkach.
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  21 maja 2014

Działa, dziękuję! :)

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.