NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 marca 2014 (pierwszy post)

Aż dziwna akcja, wyskakuje takie coś:



W menadżerze urządzeń też nie ma zadania, że gg wł/wył czy coś. Reinstalka, restart systemu nic nie daje.

Co myślicie ?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Krzych
Krzych
  3 marca 2014

Dziwne,że jeszcze ktoś korzysta z tego shitu w dobie fb, polecam aqq póki darmowe bądź wtw

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 marca 2014
Krzych
Krzych: ziwne,że jeszcze ktoś korzysta z tego shitu w dobie fb, polecam aqq póki darmowe bądź wtw


No tak jest. AQQ też nie działa, właśnie to jest beka i pomimo shitu próbuję ten problem rozwiązać :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Niereformowalny
Niereformowalny
  3 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: AQQ też nie działa,


To jak nie działa niech tak zostanie, OC leci w kulki żąda opłat więc niech się wypcha :) gg to w ogóle mulator ;P próbowałem sie po latach do tego przekonac,ale nie:P
adi783
Posty: 987 (po ~124 znaków)
Reputacja: -30 | BluzgometrTM: 144
adi783
  4 marca 2014
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Reinstalka

Zwykła na zasadzie odinstaluj? Jeśli tak to spróbuj odinstalować przez dodaj/usuń programy w panelu sterowania i zależnie od systemu jaki używasz przejdź do ścieżki:
Win Xp - C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Dane aplikacji\GG
Vista,7,8 - C;\Users\Nazwa profilu\App data\Roaming\GG

Tam powinien znajdować się folder gg. Musisz go usunąć. Jeśli go nie ma to włącz ukryte pliki.

Ja od kilku lat używam AQQ i nigdy nie ma z nim problemów. Choć nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na gadu są takie pustki, że teraz jedynie na FB łatwiej się kontaktować :D
:mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 marca 2014
adi783
adi783: wykła na zasadzie odinstaluj? Jeśli tak to spróbuj odinstalować przez dodaj/usuń programy w panelu sterowania i zależnie od systemu jaki używasz przejdź do ścieżki: Win Xp - C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Dane aplikacji\GG Vista,7,8 - C;\Users\Nazwa profilu\App data\Roaming\GG Tam powinien znajdować się folder gg. Musisz go usunąć. Jeśli go nie ma to włącz ukryte pliki.


Wszystko to zrobiłem już zanim napisałem temat, amatorki nie ma :D
Niestety dalej lipa a przecież nie będę robił formatu.

adi783
adi783: Ja od kilku lat używam AQQ i nigdy nie ma z nim problemów. Choć nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na gadu są takie pustki, że teraz jedynie na FB łatwiej się kontaktować :D

Kochana mamusia niby ma fb, ale na gg jej szybciej itd. Czasem lubi poklikać zamiast pisać esa czy zadzwonić więc tylko dla niej mam.
Ewentualnie młoda jak siedze na dole pisze na gg , że obiad :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Niereformowalny
Niereformowalny
  4 marca 2014

web gg jej daj ;P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.