Patriotaa
Patriotaa
  1 marca 2014 (pierwszy post)

Witam siedziałem wczoraj na laptopie model: Fujitsu Siemens Amilo pa 2548
nagle laptop się zaciął wiec go zrestartowałem,odpalił i znów się zrestartował.To już było koniec następny restart pokazał tylko czarny ekran i słychać jak chodzi wiatrak.Podłączyłem pod zewnętrzny monitor ale nic nie widać.Czy to płyta głowna mogła pójść albo grafika? Dodam że nic nie słychac więc system się nie uruchamia.Jak wyjmę ram to jedynie słychac kilka razy piknięcie.

szadou
szadou
  1 marca 2014

nViadia GeForce 8400MGM jeden z najbardziej awaryjnych układów
do wymiany
koszt wymiany do okolo 300-400zł

szadou
Patriotaa
Patriotaa
  1 marca 2014

To ja go wystawie na allegro na części.

szadou
szadou
  2 marca 2014

chcialem dac linka ale usuwaja:(

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  2 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nViadia GeForce 8400MGM jeden z najbardziej awaryjnych układów do wymiany koszt wymiany do okolo 300-400zł

Mistrzem awarii są układy ATI...przeszło troche tego przez moje ręce.
Konto usunięte
Konto usunięte: .Czy to płyta głowna mogła pójść albo grafika?

Wyjmij dysk, pamięci i napisz, czy laptop wydaje sygnały dzwiękowe (bios).
Awaria dysku również nie wyklucza takich zachowań :). Wstępne szacowanie zacząć najlepiej od wyjęcia dysku i pamięci :)
.
Patriotaa
Patriotaa
  7 marca 2014

Nie będe się bawił jutro już się kończy aukcja.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  12 marca 2014

i potem kupisz nowego, znowu coś ci się zepsuję i znowu go opchniesz na allegrogo, swoją drogą trzeba się trochę wysilić i spróbować chociaż dowiedzieć się co w nim poszło?? ani trochę cię nie korci??? bo ja np. nie mogę się doczekać kiedy pójdą w ruch śrubokręty hehehe

LiveMeAlone
LiveMeAlone
  14 marca 2014

Miałam kiedyś sytuację , że wyłączył mi się laptop HP Pavilion g series .. za nic nie mogłam go z powrotem uruchomić I co sie okazało , że miałam tak dużo kurzu w wiatraczkach , że dosłownie nic nie wyrabiało.. rozkręciło się wyczyściło i śmiga jak nowy :) Aż sama się zdziwiłam.. Nie dbajo dbajo....

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  14 marca 2014

te laptopy mają tą wadę, że szybciej się kurzy, wiadomo trzeba go raz na jakiś czas wyczyścić, może to przez to, niestety, nasz ,,laptomaniak'' ponoć go sprzedał już :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.