AIeksandra
AIeksandra
  19 lutego 2014 (pierwszy post)
Dokładnie to, samsung GT-S7560 galaxy trend.
Upadł mi plackiem, tzn ekranem na chodnik. Ekran wygląda masakrycznie, jakbym w niego młotkiem przywaliła. d83dde01 Dotyk nie działa praktycznie w ogóle, odblokowanie ekranu graniczy z cudem. Jak próbuję coś zrobić, wariuje wszystko na ekranie. Jeśli go włączę, to wyłączenie możliwe jest tylko, po przez wyciągnięcie baterii.
Nie jest to usterka techniczna, więc to że jest na gwarancji, nikogo obchodzić nie będzie. d83dde1e
Telefon fajny, z dużym ekranem, taki jakie lubię.
Z tego co widziałam, w necie chodzi tak przeciętnie za 600zł.
Ile wyniesie mnie naprawa, wymiana ekranu?
Opłaca się w ogóle go naprawiać?

Pozdrawiam. d83dde09
MacSwoon
MacSwoon
  19 lutego 2014

Witaj Ola.

Pajęczynka wiąże się z wymianą panelu dotykowego + samego wyświetlacza.

Wyświetlacz (zamiennik, oryginał raczej ciężko kupić, wszędzie piszą że oryginalny, a i tak każdy sprzedaje zamienniki):
http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-samsung-galaxy-trend-gt-s7560-i3976347032.html

Dotyk:
http://allegro.pl/dotyk-digitizer-samsung-galaxy-s7560-s7562-trend-i3954369638.html

Pytanie czy masz kogoś na miejscu, kto wymieni Ci to w sensownych pieniądzach.

Paffeuu
Paffeuu
  23 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie czy masz kogoś na miejscu, kto wymieni Ci to w sensownych pieniądzach.
O to chodzi ^^ Sam ekran + digitizer to koszt nie więcej niż 120 zł. [nie polecam zamienników HQ] ^^ Lepiej po prostu kupić oryginał, co prawda zapłacisz 2 a nawet 3 razy tyle, ale wiesz za co płacisz.Jak już chcesz sobie zamienniki wmontować to kup na allegro i idź z nimi do pierwszego lepszego LOMBARDU[ale konkretnego] za 50 zł max wszystko Ci wymienią w max 3-4h
Niereformowalny
Niereformowalny
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: LOMBARDU


w lombardzie wymieniają ekrany ? :wtf: ;D
Paffeuu
Paffeuu
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: w lombardzie wymieniają ekrany ? ;D

U mnie tak :D Każdy ma serwis, ale ja mieszkam w ŻABOLANDII d83ddc99
Niereformowalny
Niereformowalny
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie tak :D Każdy ma serwis, ale ja mieszkam w ŻABOLANDII
Aaa widzisz,to u nas tylko widzą pieniążki,nic więcej

ps: powiadomienia Podany adres nie istnieje, blad 404.Xd temat i Twój cytat widmo :d
Paffeuu
Paffeuu
  25 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ps: powiadomienia Podany adres nie istnieje, blad 404.Xd temat i Twój cytat widmo :d

zaobserwowałem to samo xD Efekty wprowadzenia antyspamowego filstra [TYLE WYGRYWAJĄ] EHEHEHEH d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.