PascalHens
PascalHens
  13 lutego 2014 (pierwszy post)

Witam, proszę o poradę, wszedłem dzisiaj do Media Expert i zobaczyłem w promocji ten oto tablet za 199 złotych, w promocji z 300. Zainteresował mnie ten produkt, nie oczekuje wiadomo cudów, ale zawsze to fajna zabawka do pociągu aby móc obejrzeć film, czy poprzeglądać coś na internecie podczas nudnego wykładu. Stąd moje pytanie czy jak na taka cenę warto? Czy jest to typowe Chińskie ***** które rozsypie mi się szybciej niż domek z kart? No i mam dwa pytania, jak z odtwarzaniem formatów pokroju AVI, czy będę musiał konwertować i więcej się z tym bawić, czy takie podstawowe formaty będzie odczytywał? I druga sprawa, czy da radę do tego tableta wpiąć jakoś kartę od mojego internetu mobilnego z PLAY? Czy nie ma żadnego sposoby abym mógł korzystać z tego internetu, z którego właśnie korzystam obecnie na komputerze. Proszę o jakąś opinie, bo odłożył mi sprzedawca tego tableta i sam nie wiem czy brać, czy dać sobie spokój i zapomnieć o tym. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

DagixFire
DagixFire
  13 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: zy będę musiał konwertować i więcej się z tym bawić

nie
Konto usunięte
Konto usunięte: czy takie podstawowe formaty będzie odczytywał?

tak
Konto usunięte
Konto usunięte: czy da radę do tego tableta wpiąć jakoś kartę od mojego internetu mobilnego z PLAY?

mozna podlaczyc zewnetrzny modem 3g, bezposrednio nie

Konto usunięte
Konto usunięte: warto?

wez go do reki i zobacz jak to dziala, jesli wszystko jest plynne, chodza w miare strony (w co szczerze mowiac watpie biorac pod uwage moje wczesniejsze przygody z ta firma) to bierz ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 199

w avansie jest za 189 :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.