Kowall072
Posty: 4 (po ~604 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Kowall072
  9 lutego 2014 (pierwszy post)

Witam mam problem, na początku crashowała mi się przeglądarka co myślałem jest zwykłym jakimś objawem. W chromie wyskakuje niebieska strona z komunikatem "nie dobrze" i z tą smutna buzią pisząc, że błąd podczas ładowania strony SPOKO. Mozilia w ogóle crasha łapie i wyłącza się, Shockwave player przy odtwarzaniu "jutuba" łapie crasha. Stwierdziłem, że wgram system na nowo. Przy instalacji wyskoczył błąd, że nie ma odpowiednich plików, ok wziąłem inny jakiś chyba gdzieś XP miałem starego od laptopa poprzedniego, przy nim w ogóle blue screen wyskoczył. No ale cóż udało się wrzucić win 8 znów. Po odświeżeniu systemu formacie wszystkich dysków dalej są te problemy. Crashowanie, errory i laptop się wyłącza/resetuje. Wie ktoś o co może mu chodzić? zaczęło się to albo gdy próbowałem wrzucić sterowniki do touch pada i przypadkowo wrzuciłem 2 na raz ale potem usunąłem jeden program ponieważ producent udostępnił 2 rodzaje i nie wiedziałem który. Albo w momencie zainstalowania kasperskiego. Mniej więcej w tych okolicach to zaczęło występować. Dziwi mnie jednak fakt, że po formacie występują dalej takie objawy. Czy to jakaś awaria laptopa? nie wygląda. Czasem jeszcze na facebooku wyskakują jakieś artefakty. Myślałem, że to takie jak w przypadku awarii karty graficznej ale występują one tylko w obszarze tablicy i znajomych a na górnym pasku nie ma nic zupełnie, czyli jakby problem z wtyczką, ale, że po formacie nic to nie dało ? Proszę o pomoc bo już sam nie wiem co to może być.

Jeszcze błahy szczegół laptop model aspire v3-571G. Laptop jest "młody" i nie wiem czy to jakiś mało znaczący problem czy oddać go na gwarancję?

Malolat
Posty: 126 (po ~85 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 19
Malolat
  26 lutego 2014

i nie sugeruj sie tu wypowiedziami virus czy cos bo to pisza lamusy które nie moja pojęcia o sprzęcie i infrastrukturze jego ,

To jest nie miłość do muzyki, to jest pasja wychodząca poza upodobanie i poza hobby, to jest droga życia. Muzyka jest esencją mojego życia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.