AkaDwa
AkaDwa
  9 lutego 2014 (pierwszy post)

Witam.

Planuje wziąć sobie telefon na abonament (bo tak czy tak miesiąc w miesiąc doladowywuje konto kwotą 50pln) więc moje pytanie jest proste.

Która obecnie sieć w tym przedziale abonamentu 50-60zł miesięcznie ma najlepsze promocje? chodzi mi tutaj o dobrą oferte minut/smsów/internetu a głównie rzecz biora internetu - bo nie oszukując się chce przejść na abonament też po to by wziąć jakiś 'dobry' smartfon..

Na razie z tego co znalazłem to jest dobra oferta w Play i Orange (tutaj orange wygrywa, bo jest Xpeia SP) która mnie zadowala jako do zabawy smarfonem.

A Play nie ma za dobrych telefonów lecz ma darmowy internet do końca roku 2014. Z tym, że abonament już 70zł.

Także w sumie jestem ukierunkowany Play vs. Orange, ale może ktoś ma Era czy innego operatora więc jak moze niech wypowie się, bo w sumie moze zamiast płacić im co miesiać te 50/60pln lepiej sobie kupić bezpośrednio tego SP i ściągać pakiety internetu..

Więc jak ktoś moze niech napisze czy jest zadowolony z oferty u swojego operatora, etc

libra1984
Posty: 24 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
libra1984
  12 lutego 2014

Cześć, Ja osobiście polecam Nju Mobile z tym ze w moim przypadku telefon już miałem iphone 5 więc nie musiałem nic tam wybierać.
.Zależało mi na abonamencie zachowaniu mojego dotychczasowego nr i internecie.
W nju sprawa wygląda tak żę: Twoj maksymalny rachunek to 57zł
po przekroczeniu tej kwoty nie płacisz wiec piszesz smsy do woli i rozmawiasz do woli limit na internet to 1 giga co w moim wypadku w zupełności mi wystrasza

Wszystkie formalnosci załatwiasz przez ich stronę: http://www.njumobile.pl/

But I , being poor, have only my dreams I have spread my dreams under your feet Tread softly because you tread on my dreams W.B.Yeats

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  14 lutego 2014

W życiu playa nie bierz :D paru moich znajomych sie skusiło i po 3 latach umowy rozwiązali ją, bo co prawda jest tani jak sie zmieścisz w abonamencie, ale jeśli przekroczysz to naliczają krocie ;) Ja miałem PlusMix 50. Teraz juz przeszedłem na normalną kartę, bo po przeliczeniach, abonamentu e.t.c wyszło mi że lepiej kupować nowy telefon, niz opłacać te wszystkie gowienka :P

wawrzyn1992
Posty: 81 (po ~120 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wawrzyn1992
  19 lutego 2014

ja polecam w playu ruter mobilny ja place 50zl za 20gb netu max 10 urzadzen mozna podpiac a od1 do 8 mam za darmo :P
a telefony w pleyu tez sa fajne np sa darmowe rozmowy do wszystkich sieci lub sms zalezy do jakiej sieciduzo dzwonisz

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.