Patriotaa
Patriotaa
  7 stycznia 2014 (pierwszy post)

Witam wczoraj w moim drugim kompie poszła grafa.Gdy włączam komputer to miga ekran ale komp chodzi.Wsadziłem z innego kompa grafike i komp pokazał obraz.Teraz ten drugi komp chodzi na grafice zintegrowanej z płyty głównej,ale zastanawiam się czy da się naprawić starą kartę.

Radeon X1800 GTO/

Slonls
Slonls
  7 stycznia 2014

co masz za zasilacz?
raczej watpie zebys naprawil,jedynie mozna wygrzac w piekarniku ale to nie jest metoda na dlugo

Patriotaa
Patriotaa
  8 stycznia 2014

Mam zasilacz: Chieftec ctg-500-80p 500w

Slonls
Slonls
  8 stycznia 2014

zasilacz dobry
ale naprawianie tej grafiki jest nieoplacalne

Patriotaa
Patriotaa
  8 stycznia 2014

A powie pan coś o nim bo komputer gdzie padła grafika to dostałem za psp.

Sephiroth
Sephiroth
  9 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A powie pan coś o nim bo komputer gdzie padła grafika to dostałem za psp.

ale ze o komputerze w którym wiadomo ze padła grafa i jaki jest zasilacz. No panie my z fusów nie wróżym
Patriotaa
Patriotaa
  9 stycznia 2014

Chodzi mi o Zasilacz :)

Albiiii
Albiiii
  12 stycznia 2014

Takie objawy karty graficznej to najprawdopodobniej przegrzanie już w poważnym stanie. Najczęściej nie odwracalnym.
Na pewno karta graficzna dawała wcześniej jakieś znaki że jest coś z nią nie tak (spadki fps, zawieszenia ekranu/komputera, błędy).

ChoopzJajami
Posty: 11 (po ~105 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
ChoopzJajami
  15 stycznia 2014

Karta Graficzna jest to część wymienna której sie nie naprawia,polecam kupić nową sa tanie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.