xmalaintrygantkax
xmalaintrygantkax
  2 stycznia 2014 (pierwszy post)

Chciałabym wejść na fotka.tv, bo kupiłam sobie nową kamerkę i chciałabym zobaczyć jak hula, ale się nie da, bo co podłączę kamerkę to internet się wyłącza. :( może trzeba pobrać jakieś dodatkowe sterowniki? Nie wiem, poproszę o odpowiedź osobę, która się na tym zna, z góry jestem wdzięczna. :)

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  2 stycznia 2014

Jeśli chodzi o kamerkę podaj jej model.
Co do rozłączania internetu :woot: podaj mniej więcej przybliżony czas kiedy tracisz internet po podłączeniu i czy pojawiają się jakieś komunikaty.

:lol2:i'm out:crylol:
xmalaintrygantkax
xmalaintrygantkax
  3 stycznia 2014

Wpisz sobie w google kamera media tech i to jest ta trzecia po wyszukaniu w grafice. A internet odłącza się niemal od razu. :( Komunikatów nie ma żadnych, a jak chcę włączyć modem, to jedynie wyświetla mi się: proszę podłączyć modem. Wtf?

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  4 stycznia 2014

Nawet jeśli to jest to

Samo to nic mi nie mówi.
Rozumiem, że kamerka korzysta z portu USB. Sprawdzałaś wszystkie porty jakie masz na komputerze? Modem internetowy rozumiem, że też masz na USB. Sprawdź czy działa gdy podłączysz do innego portu. Nie masz problemów z odczytywaniem danych z podłączoną kamerką gdy powiedzmy podłączysz do jakiegokolwiek portu pendrive? Można tutaj dyskutować przyczyn może być wiele jak na razie trzeba "kombinować".

:lol2:i'm out:crylol:
CXO
CXO
  6 stycznia 2014

eh pewnie masz visteee

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.