RafalZbawinski
Posty: 13 (po ~113 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
RafalZbawinski
  28 grudnia 2013 (pierwszy post)

chodzi mi zeby gry na max detalach chodzilly przez 2014 /15 ktore bede wydawane
\
jesli ktos sie zna prosze o propozycje zestawow kompow ?

Exxxxxxxxxxxxxpert
Exxxxxxxxxxxxxpert
  4 stycznia 2014

jak ty chcesz grać w 2014/15 roku w najnowsze gry i to w dodatku na max detalach to 3500zł nie wystarczy, obstawiam że kwota, którą musiałbyś wydać to jakieś 13000zł :) to nie bujda, to czyste realia, z którymi niestety trzeba się pogodzić, zwłaszcza, że branża sprzętu komputerowego to branża, która rozwija się najszybciej na świecie...

Ale zaszalałeś 13000zł przesada

Sephiroth
Sephiroth
  9 stycznia 2014
raugi
raugi: sprzętu komputerowego to branża, która rozwija się najszybciej na świecie...

to dlatego ostatnie serie kart graficznych to zmiana cyferki z przodu?
raugi
raugi: musiałbyś wydać to jakieś 13000zł :)

milion. jak pojawią sie pierwsze porty z konsol to bedzie mniej wiecej wiadomo o co chodzi. lepiej zabrac od kwoty pc ok 600zł, odłożyć za rok grafikę sprzedac i kupić coś lepszego.
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  9 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: raugi: sprzętu komputerowego to branża, która rozwija się najszybciej na świecie... to dlatego ostatnie serie kart graficznych to zmiana cyferki z przodu? raugi: musiałbyś wydać to jakieś 13000zł :) milion. jak pojawią sie pierwsze porty z konsol to bedzie mniej wiecej wiadomo o co chodzi. lepiej zabrac od kwoty pc ok 600zł, odłożyć za rok grafikę sprzedac i kupić coś lepszego.

to teraz sobie policz: karta graficzna : ok. 3000zł
dysk ssd + drugi hdd to już masz jakieś 2000zł
monitor tak myśle im większy tym lepszy niech będzie 2000zł
już masz 7 k do tego dochodzi : obudowa, pamięci ram, zasilacz, oczywiście płyta główna, druga karta graficzna by się przydała, jeśli ktoś chce grać np. w full hd, no tak procesora nie wliczyłem jeszcze :) i teraz sobie to wszystko policzcie i nawet mnie nie denerwujcie :)
Mlody
Mlody
  11 stycznia 2014

Złożyłem kompa w czerwcu za 2800zl. Wszystkie gry smigaja na full. Poźniej kwestia wymiana karty graficznej. Po co komputer za 13000 ? :ironia:

Sephiroth
Sephiroth
  11 stycznia 2014
raugi
raugi: to teraz sobie policz: karta graficzna : ok. 3000zł

a kto normalny wkłada tytana, kupisz teraz gtx 770 za rok dwa sprzedaszd kupisz 8xx/9xx wydasz mniej niz 3k wydajność wyższa niż jakbyś kupił tytna:)
raugi
raugi: dysk ssd + drugi hdd to już masz jakieś 2000zł
na cholere dysk ssd? wyjaśnij mi sensowność zakupu dysku za ok 400zł(jakie 2k? chcesz 1tb ssd? serio?) aby przyśpieszyć ładowanie systemu o 10s? bo w grach 2 fps wiecej tak bardzo opłacalne:)
raugi
raugi: monitor tak myśle im większy tym lepszy niech będzie 2000zł

a co złego w 23'? i zwykłym monitorze za 600zł? od razu musi być eizo?
raugi
raugi: obudowa,

do 300zł
raugi
raugi: pamięci ram,

do 300zł za 8gb
raugi
raugi: zasilacz

ok 250zł
raugi
raugi: , oczywiście płyta główna

do niekręconego procka wystarczy taka do 200zł, bo nawet nie wiem jak wykorzystać możliwości tych droższych:)
raugi
raugi: druga karta graficzna by się przydała, jeśli ktoś chce grać np. w full hd,

:O wyjaśnij mi sensowność zakupu drugiej karty graficznej na przykładach realnych. masz świadomość ze dwie karty daja max 1,5 wydajności obu łącznie? poza tym wiele gier jest niekompatybilna z crosfire\sli do fhd to wystarczy większośc kart graficznych za około 600zł:)
raugi
raugi: teraz sobie to wszystko policzcie i nawet mnie nie denerwujcie :)

a ty nie wprowadzaj ludzi w bład, bo zerowe masz pojęcie o technologi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.