szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013 (pierwszy post)

witam od piątku mam nowa skrzyneczkę i wczoraj podczas grania komputer sam sie wyłączył naciskam na obudowie przycisk włącz ale dupa komp nie reaguje czyżby zasilacz szlak trafił??

Niereformowalny
Niereformowalny
  22 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko zasilacz poszedł czy mogł uszkodzic inne podzespoły

Jesli poszedł zasilacz nie mający zabezpieczeń przed właśnie spieciami to licz sie z tym,że zaraz za nim najprawdopodobniej poszła płyta a jak płyta to i procesor wymiana znając zycie ;) pół biedy jak tylko płyta bo procesor do innej da sie dopasować aczkolwiek..;) wszystko mogło pójść jednym słowem, rzadko się to zdarza ale jednak
SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to co teraz tylko zasilacz poszedł czy mogł uszkodzic inne podzespoły


nie wiadomo,oddaj na gwarancje jak ja masz
szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

a idzie zobaczyc co sie spliło?? bo jak zdjołem obudowe to bez zmian i zero zapachu jakby sie spaliło.

SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013

musisz rozkrecic i obejrzec jak wyglada zasilacz w srodku chodzi mi o jego kondensatory.,przy okazji mozesz podac jego nazwe

szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

chyba takiego mam http://allegro.pl/zasilacz-bandit-500watt-120mm-fun-cichy-nowy-box-i3783989424.html badziew za 70zł a moge wymienic go na innego i nie utracic gwarancji?? bo w karcie mam wymienione kazde czesci osobno czyli kazda czesc ma swoja gwarancje czyli moge wymienic czy nie??

SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba takiego mam badziew za 70zł a moge wymienic go na innego i nie utracic gwarancji?? bo w karcie mam wymienione kazde czesci osobno czyli kazda czesc ma swoja gwarancje czyli moge wymienic czy nie??


no wlasnie nie mam pojecia,zapytaj sie sprzedawcy na allegro
jak pozwoli to wymien i najlepiej tez pozycz od kogos jakis dobry markowy zeby zobaczyc czy dziala wszystko
szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

a to juz u nas w miescie jest serwis sklep co wymieni od reki wiec zobaczy co jest grane jak tylko zasilacz to wymieni jak cos powaznego to oddam na gwarancje

SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013

tylko nie daj sobie znowu wcisnac jakiegos gowna typu bandit

szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

nie no spoko miasteczko małe to znajomy jest to sie zna to nie da badziewia. fajny jest firmy Corsair

SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013

dobra firma,jak bedziesz mial okazje to bierz

szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

jest u nas w komputroniku 550watt za 210zł tylko czy jak go wymienie nie utrace gwaranci kompa. chociaz jak w karcie kazda czesc jest osobno wypisana to raczej strace tylko zasilacza. ale to pikus. jutro zadzwonie do sprzedawcy i pogadam z nim. a znasz sie na necie?? bo kurde na starej skrzynce net smga jak bajka z 10 mega neostrady mam 9 a na nowym tylko 4 mega

GRADEK83
GRADEK83
  22 grudnia 2013

Masz na gwarancji to niech się sprzedawca produkuje i naprawia...

szukajacyMilosci29
Posty: 119 (po ~133 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 67
szukajacyMilosci29
  22 grudnia 2013

sprzedawca wsadzi to samo co polata miesiace i znow strzeli to juz wole sam wymienic na markowy zasilacz nie drogi to moge kupi

SmialyPrawiczek
SmialyPrawiczek
  22 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a znasz sie na necie?? bo kurde na starej skrzynce net smga jak bajka z 10 mega neostrady mam 9 a na nowym tylko 4 mega


a jak sprawdzales szybkosc neta?
speedtest.net?
GRADEK83
GRADEK83
  22 grudnia 2013

To że tu ktoś ci pisze ze padł zasilacz to nie znaczy że jest jasnowidzem to są tylko przypuszczenia z ich strony tyle warte co jakoby bym ci napisał że to wina Listwy zasilającej... Masz kolegę co się zna na kompach to go poproś o sprawdzenie kompa i jak naprawdę się zna to na pewno udzieli ci dobrej rady...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.