SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  1 grudnia 2013 (pierwszy post)

Witam, Mam kompa HP Tower(dokładniejszego modelu nie pamiętam, ale przy tym problemie będzie to zbędne) a więc do rzeczy. Gdy go odpalam, niby się włącza, ale zaczyna migać czerwona dioda przy przycisku i pika. W czym problem? Pozdro

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  2 grudnia 2013

Mogą być uszkodzone pamięci - lub źle włożone. Coś kombinowałeś przy nim ostatnio? Oczywiście, to nie muszą być tylko pamięci.

KoksTrybson
KoksTrybson
  2 grudnia 2013

posprawdzaj czy wszystko jest dobrze podpiete

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  2 grudnia 2013

Wyłączyłem, wieczorem już pikał ;) Pogrzebie i sprawdzę :3

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
DagixFire
DagixFire
  2 grudnia 2013

pika jednostajnie non stop czy tylko kilka razy np z rozna czestotliwoscia?

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  5 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte:

już jest ok :)
Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
tomek1989tadzik
Posty: 3 (po ~375 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 1
tomek1989tadzik
  7 grudnia 2013

HALO!!! Czy ktoś może mi pomóc z 2-ma grami (Trainz Railroad Simulator 2004,i z Grand Theft Auto: San Andreas) z 1-szą grą mam taki problem wrzucam polskie dodatki i kiedy już otworze tą grę i dodam na jakiejś linii polski dodatek to wyświetla się jakaś informacja i klikam na tej że informacji kontynuuj to gra zostaje zamknięta. O co chodzi grze czy raczej komputerowi, bo na mój nos mi się zdaję że po prostu nie mam łącza z netem i dlatego nie mogę grać w tą grę polskimi dodatkami. A z kolei z GTA mam taki problem wrzucam płytę instalacyjną do napędu zaczynam instalować GTA i po pewnym czasie pokazuje się taka informacja (błąd danych CRC) a u kogoś innego to nie ma żadnych problemów z instalacją tej że gry, o co chodzi z tym błąd danych CRC, o to moje problemy z komputerem.

SamiecOmega
SamiecOmega
  7 grudnia 2013
tomek1989tadzik
tomek1989tadzik: (błąd danych CRC) a u kogoś innego to nie ma żadnych problemów z instalacją tej że gry, o co chodzi z tym błąd danych CRC, o to moje problemy z komputerem.


plyta pewnie porysowana lub nie da jej sie odczytac,sprobuj u kogos innego
MarcinKapinski
MarcinKapinski
  10 grudnia 2013

U mnie problemy z instalacją programów występowały z winy nazbyt wyczulonej zapory sieciowej. Musiałem ją czasowo wyłączyć.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.