Edge
Edge
  26 października 2013 (pierwszy post)

Bry

sprawa ma się następująco: po tym jak mi się znudziło wymienianie baterii w bezprzewodowej myszce, kupiłem na szybko za 20zł jakieś guano na kablu. No i czasem mam ochotę rzucić tą myszką o ścianę, bo mi kursor wędruje gdzie chce.
Pytanie 1.: To wina tego, że to badziew za 20zł czy może podkładka ma jakiś wpływ na zachowanie myszki?
Pytanie 2.: Czym się kierować przy wyborze nowej myszy? (oprócz codziennego użytkowania gram w FPSy i czasem zajmuję się grafiką)
Pytanie 3.: Coś porządniejszego w okolicach 50-100zł możecie polecić?

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  26 października 2013

dziś z myszkami jest tak, że działa a jutro już może nie działać, i nie ważne czy za 20 zł czy za 200 :P czym się kierować przy zakupie?? chyba szczęściem...

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  26 października 2013
Edge
Edge: Pytanie 1.: To wina tego, że to badziew za 20zł czy może podkładka ma jakiś wpływ na zachowanie myszki?
Ja do swojego laptopa pol roku temu kupilem Logitecha m105 http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/4524211

no i sprawuje sie wysmienicie, jest bardzo czula, kursor porusza sie tam gdzie ja tego chce, takze mozna kupic za niewielka sume dobrej jakosci sprzet.
Piotrek
Piotrek
  27 października 2013

A ja kupiłem myszkę zwykłą za 19zł do laptopa i czy to łózko czy to biurko śmiga mi juz od ponad roku ;)

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  27 października 2013

Ja mam logitecha m235 - baterie muszę wymieniać raz na parę miesięcy więc nie traktuję tego jako problem. Z myszką nie mam problemów.

Jak ktoś wspomniał - nawet z myszką za 200 zł mogą mieć problemy. Miałem logitecha g300 - w którym wadliwy okazał się lewy przycisk, czasami "klikał" czasami nie. Produkty Logitecha i Microsoftu są całkiem niezłe, mniejsze prawdopodobieństwo, że bedziesz zawiedziony. (;

denaturat
denaturat
  27 października 2013

ja mam mysz za 9 zl z carefoura i dziala rownie dobrze jak te co kupowalem po kilka stowek

Sephiroth
Sephiroth
  10 listopada 2013
Edge
Edge: Pytanie 1.: To wina tego, że to badziew za 20zł czy może podkładka ma jakiś wpływ na zachowanie myszki?
w tanich myszkach optyka to ruletka. podkładka zawsze ma jakiś wpływ na zachowanie myszki. dlatego są różne typy podkładek zależnych od potrzeb:)
Edge
Edge: Pytanie 2.: [quote=Edge]Pytanie 3.: Coś porządniejszego w okolicach 50-100zł możecie polecić?
a4tech x748 dobra tania mysz
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.