OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  18 września 2013 (pierwszy post)

kompletnie się na tym nie znam, więc chciałam się co nieco dowiedzieć.
Wiem, że tablety z 3G są droższe (czyli lepsze, dobrze myślę?) , mam upatrzone 2, że 1 z nich ma tylko WiFi i nie wiem który wybrać..
Moje pytania :D :
czy za korzystanie z neta na tablecie z 3G muszę dodatkowo płacić? czy jest to darmowe?
czy 3G ma zasięg wszędzie?
ogólnie czym różni się WiFi od 3G? :D
proszę o proste odpowiedzi, bo naprawdę w komputerach jestem cieńka :D

musiszmnieniemiec
musiszmnieniemiec
  19 września 2013

nie kupuj tabletów bo się na nim szybko przejedziesz , uzbieraj troszkę więcej stówek i kup sobie stacjonarny komputer

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  19 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: uzbieraj troszkę więcej stówek i kup sobie stacjonarny komputer

sęk w tym, że potrzebuję coś lekkiego co mogę ze sobą zabierać na uczelnie. uprzedzam.. że laptop odpada, bo się nie sprawdza i jest za ciężki.
znajduch
znajduch
  19 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że tablety z 3G są droższe (czyli lepsze, dobrze myślę?)


Nie. po psortu tablet 3G ma wsobie i wifirifi i modem 3G.

Różnica polega na tym, ze na tablecie z wifi internet będziesz mieć np w domu, ew. tam gdzie jest dostępna sieć bezprzewodowa.
Internet 3G działa na zasadzie telefonu komórkowego. Dopóki masz zasięg masz internet ale trzeba kupić sobie simkartę u dowolnego operatora i albo opłacać abono albo bawić się w pakiety i pre-paidy.
MuyBueno
MuyBueno
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czy za korzystanie z neta na tablecie z 3G muszę dodatkowo płacić? czy jest to darmowe?

No a jak myślisz?
Konto usunięte
Konto usunięte: sęk w tym, że potrzebuję coś lekkiego co mogę ze sobą zabierać na uczelnie. uprzedzam.. że laptop odpada, bo się nie sprawdza i jest za ciężki.

Możesz kupić sobie mniejszego niż 15-stka i będzie lekki i mały.
Aktualnie tablet to chyba największe gówno jakie wyszło i jest kompletnie potrzebne.
A do uczelni jak tak bardzo chcesz coś nosić,to zmień sobie telefon na Note2 i gitara.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  20 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A do uczelni jak tak bardzo chcesz coś nosić,to zmień sobie telefon na Note2 i gitara.

Na telefonie nie wygodnie pisze się notatki, mam starego Samsung s2 i się nie sprawdza.

Ok, temat można zamknąć, juz wiem co chcialam wiedzieć
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.