Niereformowalny
Niereformowalny
  15 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Cześć;) z początku ten problem wydawał mi się błahy,OD CZASU DO CZASU klawiatura przestała odpowiadać zdarzało się też,że i myszka miała swoje fochy-reset albo ponowne podłączenie pomagało,nie zawsze ale pomagało:) Od wczoraj sytuacja ta powtarza się sredno co chwile.Piszac tego posta caps włącza sie sam albo klawiatura w ogole przestaje odpowiadać zamiast przecinka wstawia sie zupelnie co innego.W tym przypadku ponowne podł.ączenie jej pomogło,ale czasami zdarza sie tak ze to i to przestaje odpowiadać.Próbowałem już z odinstalowywaniem sprzętu-nie dało to efektu w google znalazłem parę podobnych tematów i w większości jedno z dwóch powodowało takie odskoki (mysz albo klawiatura )do wymiany-należy też dodać,że podczas odmowy współpracy żadna dioda na klawiaturze się nie świeci co innego w przypadku myszki (optyk jest) aczkolwiek po jej ponownym wpięciu czasami się nie zapala :woot:

Gdzieś znalazłem też poradę żeby zainstalować sterowniki do chipsetów ponownie (na płycie ich nie znalazłem albo omyłkowo potraktowałem je jako co innego :D) Płyta to AsRock K8UpgradeNF3

Na co stawiacie?;-) uwalone gniazdo,klawiatura-mysz czy faktycznie sterowniki?;c albo wirus?:)

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 sierpnia 2013

Kolejny przykład,capslock włączony litery małe-wyłączony litery duże :zonk: help?:d

separatysta
Posty: 536 (po ~149 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 125
separatysta
  15 sierpnia 2013

Bardziej gniazdo. Kiedys mialem tez podobny problem z sama klawiatura, ale powodem byl przetarty i zlamany w jednym, slabo widocznym miejscu kabel.

Mozliwe ze to tez sprawka jakiegos zlosliwego oprogramowania (teraz wszystko jest mozliwe) wiec sprobuj sobie przeskanowac czyms dobrym pamiec ;-)

Moze i to niepojęte ale dla indywidualisty, posiadanie wielu wrogów jest prawie tak przyjemne jak posiadanie licznej grupy przyjaciol
M.N

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  15 sierpnia 2013

Klawiatura pod USB, czy PS2?

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 sierpnia 2013

Ps2

Niereformowalny
Niereformowalny
  15 sierpnia 2013

Winowajczynią najprawdopodobniej jest klawiatura:) rozebralem,czyściłem a teraz w ogóle nie reaguje (numlock ) się świeci a tak to nic poza tym. i mam nadzieję,że na tym sie skończy :P

Dawiiido
Dawiiido
  21 sierpnia 2013

Sterowniki

Niereformowalny
Niereformowalny
  21 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Sterowniki

na 150
klawiaturę naprawiłem więc temat zakończony
Dawiiido
Dawiiido
  21 sierpnia 2013

czyli działa :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.