Patriotaa
Patriotaa
  11 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witam przeinstalowałem właśnie sobie system,zainstalowałem winampa wersja 2.9 bo jak dla mnie najlepsza,nie wyświetlają się reklamy.Zainstalowałem najnowszą paczke Kodek Lite i winamp odmówił pracy.Tzn głos słychać ale obrazu nie widać,a jak się zapauzuje to widać obraz.Potrzebuje tego winampa bo mój tata często ogląda na nim filmy ponieważ jest tak łatwy w obsłudze że dał sobie rade przewijać i zmieniać filmy,innego programu nie skuma.Tak wiec może ktoś mi wytłumaczy jak mam zniwelować usterke? Dodam ze Windows media player odtwarza dobrze filmy/

Patriotaa
Patriotaa
  11 sierpnia 2013

A może znacie jakiś inny prosty program do oglądania filmów?

Johnson
Johnson
  11 sierpnia 2013
Media Player Classic - posiada paczke kodekow i jest bardzo prosty
Patriotaa
Patriotaa
  11 sierpnia 2013

GMO player zainstalowałem i jest też prosty:) MOżna przewijać strzałkami

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  11 sierpnia 2013

Jeśli chodzi o mkodeki, to instaluję na XP FFDshow, oraz Real Alternative do RMVB, do DVD Power DVD :) Winampa przez wzgląd, że uzupełniał mi odtwarzanie formatów, których nie odtwarza mi Beest player...a tak się składa, że winampa używam do słuchania muzyki, więc wszystko mi się ładnie uzupełnia :) Na Win 7 natomiast instaluję kodeki win 7 codeck pack ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: zainstalowałem winampa wersja 2.9 bo jak dla mnie najlepsza

winamp generalnie podczas instalacji pobiera sobie directx i o ile pamiętam rozszerzenia jakieś, dlatego Twoja wersja 2.9 może być już bez supportu ;)
GRADEK83
GRADEK83
  12 sierpnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A może znacie jakiś inny prosty program do oglądania filmów?


Winamp jest raczej do audio po mimo tego że jest rozbudowany o dodatkowe opcje multimedialne to ja przynajmniej uzywam do filmów VLC media player
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.