MuyBueno
MuyBueno
  5 sierpnia 2013 (pierwszy post)

Witka.

Problem dotyczy fps-ów w multi,ponieważ dość rażąco skaczą między 15-45 podczas gry.

Nie wiem tylko czy to laptop jest za słaby czy po prostu coś jest nie tak :

Laptop:
Toshiba Satelite L855-D-100

::::
AMD A8 4500M APU with Radeon HD Graphics
AMD Radeon HD 7640G
8GB Ram

To tak po krótce .

Ustawienia to full grafika i bawiłam się tymi zaawansowanymi opcjami typu cienie i co ciekawe między średnimi ustawieniami a niskimi nie ma różnicy.
Czy ktoś może ocenić pod kątem laptopa czy ma on racje bytu do tej gry?

Sprawdźiłam na CanIRun it i niby ma śmigać ...
Pozdrawiam.

Martinez90wawa
Martinez90wawa
  7 sierpnia 2013

proc i grafa są słabe na full. ustaw ogólnie całą grę na średnie detale, jak będzie płynnie to wysokie nie ultra.

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  7 sierpnia 2013

ustaw sobie rozdzialke w okolicy 1400-900 Miks ustawien srednie /niskie. To fps nieprzygodowka tu liczy sie czas reakcji.
Moj uciagnie wysokie/ultra bez problemu ale gram na srednie /wysokie z siatka terenu na ultra aby szybciej dostrzegac z powietrza

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MuyBueno
MuyBueno
  8 sierpnia 2013

Niestety ale nic to nie zmienia.Czy 1400 czy najniższa 600 to i tak fpsy skaczą .A przy najniższej nawet mniej mam niż na najwyższej rozdziałce :P

Wyszukałam jakieś pomoce-między innymi zmiany danych w plikach user ,cmd etc .. ale na nic się to zdało.
Tak więc jestem zmuszona do takiego grania :)

Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  8 sierpnia 2013

mozliwe ze procek sie grzeje.. tak czasamiw lapkach sie dzieje. ustaw najnzsze detale ( low ) i moze sie uda

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MuyBueno
MuyBueno
  8 sierpnia 2013
Draxiu
Draxiu: mozliwe ze procek sie grzeje.. tak czasamiw lapkach sie dzieje. ustaw najnzsze detale ( low ) i moze sie uda

Każdy laptop się grzeje :)

Poszukam u znajomych jakieś podstawki chłodzącej i zobaczę czy będą zmiany.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  9 sierpnia 2013

nie kazdy lapek sie grzeje :D. Wyzasza polka to i wieksze wymagania :). Ale odbiegamy od tematui;] podstawka sprawa groszowa w marketach.. niskie detale i modly;]

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
MARSJANEK
Posty: 11 (po ~177 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
MARSJANEK
  13 sierpnia 2013

Ja też tak na lapku miałem, fpd pomiędzy 30-75, ale jak wziąłem taki duży wiatrak do chłodzenia pokoju, do wiatraczka w lapku, to normalnie gra śmiga na naj.detalach, nawet d o120fps ;)

"Jestem marzycielem. Marzę i sięgam gwiazd." - Mike Tyson

MuyBueno
MuyBueno
  13 sierpnia 2013

Trochę to nielogiczne.Skoro z laptopa wychodzi gorące powietrze a Ty blokujesz je zimnym,to powinno raczej mieć problemy a nie lepiej działać hmm? :)

Właśnie zwróciłam uwagę na to co piszesz i doszłam do dość dziwnych wniosków .
Wiatrak mam po prawej stronie i teraz trzymam rękę dalej niż wcześniej dzięki czemu jest większy przepływ no i dało mi te 30-45 fpsów stałe :)
temp karty przy normalnym użytkowaniu -bez grania 64
Nie za dużo ?
Sprawdziłam też temperatury CPU i GPU i obligatoryjnie zmienię pastę i przedmucham sprężonym powietrzem.
Zobaczymy czy to coś da :)

MuyBueno
MuyBueno
  13 sierpnia 2013

P.S. Wiatrak w sensie tym w laptopie a nie stacjonarnym : )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.