Niezalogowany
Niezalogowany
  15 lipca 2013 (pierwszy post)

Oczywiście interesuje mnie oferta na karte, bez abonamentów.
Przydał by się pakiet sms do wszystkich i internet też jakiś dobry.

PLAY odpada.

Czekam na propozycję.

Johnson
Johnson
  15 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście interesuje mnie oferta na karte


Konto usunięte
Konto usunięte: PLAY odpada.


no to oprocz playu nie ma nic ciekawego ;)
TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  15 lipca 2013
Johnson
Johnson: no to oprocz playu nie ma nic ciekawego ;)

A Plus? :and:
:lol2:i'm out:crylol:
f012454
f012454
  16 lipca 2013

Ja mam Orange na kartę bo tak się składa, że na lokalizacjach w których się często znajduję inne sieci sobie nie radzą, co oczywiście nie znaczy, że Orange ma świetny zasięg wszędzie :)
Plus... wspomnienia... bardzo ładne centrale, zadbane stacje bazowe, wysoka kultura pracy. Sieć porządna pod każdym względem, ale kiedyś dawno temu kiedy wyemigrowałem do Idei, mimo różnych zmian zostałem u pomarańczowych.
Play... hmmm... sieć powstała dzięki kredytowi z Chińskiego Banku Centralnego gdzie wymogiem było utrzymanie skośnookich usług... sorry, ale widziałem ich w akcji i jakoś małe pracowite chińskie ręce których na małej stacji bywa znacznie powyżej normy, do mnie nie przemawiają.
Heyah tj. Era tj. T-Mobil ma siostra i sobie chwali, ja kiedyś miałem Erę i było fajnie, ale później jak trochę popracowałem dla nich to mi przeszło. Sieć ciekawa, warto wpaść na jakieś spotkanie które organizują.
Między Erą, Orange a Plusem wybór zależy od tego jaką sieć mają twoi znajomi i osoby do których najczęściej dzwonisz. Tak jest najlepiej decydować. Play ma dziwną politykę i mogą ci zablokować kartę jak im się coś odwidzi (warto poczytać w sieci).
Play to jest Netia jakby nie patrzeć. Ja osobiście wolę monopolistę TP tj. Telekompromitacja Polska S.A. twórca marki Neozdrada.

Martinez90wawa
Martinez90wawa
  16 lipca 2013
TobiXywa
TobiXywa: Johnson: no to oprocz playu nie ma nic ciekawego ;) A Plus?


Plus jest drogi i nie konkurencyjny moim zdaniem
Y580
Y580
  17 lipca 2013

play jest dobry

GRADEK83
GRADEK83
  17 lipca 2013

Plus był by idealny jak by nie to że kretyni po roku niedoładowania kom kasują nr :/

duch840
duch840
  19 lipca 2013

orange free na karte jest super doładuwujesz konto a net masz za darmo

Bianka
Bianka
  19 lipca 2013

plus !

Johnson
Johnson
  19 lipca 2013


:rotfl:

.,
GRADEK83
GRADEK83
  19 lipca 2013

Śmiechawe te reklamy z tym NIU

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 lipca 2013
Bianka
Bianka: plus !

Z której strony? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Śmiechawe te reklamy z tym NIU

Z początku były dobre..teraz przez siłę kombinują ;P
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  22 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście interesuje mnie oferta na karte, bez abonamentów. Przydał by się pakiet sms do wszystkich i internet też jakiś dobry
Tutaj dobrze jest się zorientować, nadajniki której sieci obsługują chociażby 3G, jeśli jest to mniejsza miejscowość :) Nju mobile korzysta z nadajników Orange, natomiast Heyah z T-mobile...a z tego, co widzę, oferty podobne mają..bezlik esy i gg, oraz internet.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.