buczkaa
buczkaa
  6 lipca 2013 (pierwszy post)

Mam mały problem bo mam telefon samsung galaxy mini 1 i chciałam zrobić twardy reset ale nie mam ani kodu pin ani puk więc spróbowałam zrobić tym sposobem
1. Wyłącz telefon. 2. Włącz, z kombinacją klawiszy; Klawisz podgłaśniania + Klawisz wyłączania/włączania + Klawisz home 3. W stock recovery wybierz opcję "Wipe Data/Factory Reset" Wiąże się to z utraceniem wszystkich danych na wewnętrznej pamięci telefonu (nie dotyczy wewnętrznej karty pamięci).

Podczas włączania ekran sie zablokował a u góry pisze RAMDUMP Mode(ARM9 mode ) i nie wiem co robić

DagixFire
DagixFire
  6 lipca 2013

wyjmij baterie, wloz i zobacz na kombinacji vol down + power + home

TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  6 lipca 2013

Są kody serwisowe do tzw. "Hard Reset" np. *2767*3855#. Przywrócenie ustawień fabrycznych kodem również już nie zmieni niczego tak samo jak kombinacja klawiszy. Aby wyłącz zabezpieczenia telefonu potrzeba kabla USB zrootowane urządzenie i oraz włączone tzw debugowanie.
Uruchamiasz listę poleceń i wpisujesz takie cuś...

adb remount
adb shell rm /data/system/password.key
adb reboot

Jeśli nie zadziała z passowrd.key wpisz gesture.key.
To tego wszystkiego będziesz potrzebować SDK Android do którego daje Ci link https://developer.android.com/sdk/index.html .

:lol2:i'm out:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.