Bosman2012
Bosman2012
  15 czerwca 2013 (pierwszy post)

Mam nokia c6 bardziej mi się podoba opera mobile niż mini. Ale są problemy to że muli nawet gdy jest włączona opera turbo to przeżyje. Dlaczego co jakiś czas pokazuje brak pamięci wyłącz nie które aplikacje? Gdy chce skasować wiadomości na fotce i już mam potwierdzić to nie odnajduje tego potwierdzenia ,,ok,, pomóżcie :(

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  17 czerwca 2013

Nokia c6 rewelacyjnym telefonem nie jest, to normalne, że pamięci może w nim zabraknąć - na to nic nie poradzisz, może poza instalacją custom romów. Ten telefon ma 128 MB pamięci RAM więc bardzo szybko może jej zabraknąć. Co do braku możliwości odnalezienia potwierdzenia - pewnie jak przybliżasz to ono ucieka - spróbuj maksymalnie "oddalić" ekran i wtedy to potwierdzenie znaleźć.

Bosman2012
Bosman2012
  17 czerwca 2013

Dziękuję za pomoc nie będę się męczyć z mobile zostane przy mini. Co do telefonu jak dla mnie jest super ponieważ rewelacyjnie sie pisze i co ważniejsze nie zacina się

SiedzeNaSwini
SiedzeNaSwini
  17 czerwca 2013

Ważne, że Tobie odpowiada. (: Napisałem, że rewelacyjnym nie jest - chodziło mi o dzisiejsze standardy, tym bardziej, że opera mobile jest bardziej zasobożerna od mini - oczywiście jest też bardziej funkcjonalna i ładniejsza (: To jest częsty komunikat na nokiach nie tylko z symbianem s60 a również nokia os s40 :P

W ostateczności - zrób hard reset i nie instaluj zbyt wiele niepotrzebnych aplikacji - może to pomoże jednak to jest dość brutalna metoda (tracisz wszystkie dane) i nie daję gwarancji, że da pozytywny rezultat. (;

Bosman2012
Bosman2012
  17 czerwca 2013

reset już robiłem i nic nie daje opera mobile mało zjada gdy włączona jest opera turbo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.