shinu
shinu
  10 czerwca 2013 (pierwszy post)

Witam.
Jako, ze padla mi dzis karta graficzna w komputerze, stwierdzilem, ze czas na zmiane. nie oczekuje niczego co pociagnie ac3 w czasie renderowania na q50. Mysle, ze do tysiaczka i bedzie super. 1.5roku temu kupilem za 8 stowek gotowca z prockiem amd 2x3.6 i grafika gt520 silent, wszystko na asusie M5A78L-Ml LX3. Takze mysle, ze do tysiaka uda sie zlozyc cos ciutke lepszego. i pytanie nr2 co zrobic z prockiem ze starego kompa, ten sobie dobrze daje jeszcze rade

pozdrawiam

shinu
ModHajda
ModHajda
  11 czerwca 2013

ale wiesz ze te kompy co podales sa bez dysku i karty graficznej?
tzn karta graf ale zintegrowana

Konto usunięte
Konto usunięte: ako, ze padla mi dzis karta graficzna w komputerze, stwierdzilem, ze czas na zmiane. nie oczekuje niczego co pociagnie ac3 w czasie renderowania na q50. Mysle, ze do tysiaczka i bedzie super. 1.5roku temu kupilem za 8 stowek gotowca z prockiem amd 2x3.6 i grafika gt520 silent, wszystko na asusie M5A78L-Ml LX3


no wlasnie kupiles gotowca i dziwisz ze ci karta padla
gotowcow sie nie kupuje bo malo wydajne a do tego awaryjne

ja bym ci polecil taki zestawik potem go mozesz jeszcze zmodernizować
http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_czerwiec_2013?page=0,2
shinu
shinu
  11 czerwca 2013

dysk to przeciez ze starego komputera biore, bez przesady.

popatrzylem troche i stwierdzam jednak, ze przedzial cenowy zwieksze do 1500, quatro zeby chociaz jakies siedzialo, przynajmniej bede mogl sie na spokojnie w domu bawic 3dmaxem:P

Sephiroth
Sephiroth
  14 czerwca 2013

kup 7770 albo wyżej z radków bo nvidia przy 2rdzeniach to bardzo zły pomysł. wydajność wzrośnie Ci diametralnie, za resztę kasy możesz sobie wsadzić coś w stronę nowszych procków, bo składać na nowo nie ma sensu skoro podstawę już jakąś masz, i możesz liczyć na granie w ac3 w dość dobrych ustawieniach:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.